Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az étvágyatok? Mit...

Milyen az étvágyatok? Mit esztek? Az első trimeszterben vagyok, eddig "mindenevő" voltam, de mostanában a húsra, tejre, tojásra gondolni sem tudok.

Figyelt kérdés

Már 2 napja csak gyümölcsöt tudok enni, a banánt tudom kis tejjel turmixolva meginni, hogy legyen fehérje bevitelem.

Az összes többi gondolatától is rosszul vagyok. Mit csináljak?


2009. dec. 5. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! semmi baj, vissza fog jönni az étvágyad. én a babámmal 5kg-t fogytam az első három hónapban. szedj vitamint, Kivételesen elég, ha ezzel viszel be minden fontos ásványi anyagot és vitamint. Ha újra jobban leszel akkor próbálj a legegészségesebben enni.
2009. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 16.2 hetes, és mostanába tudok csak húst enni, az első trimeszterben, kenyér, zsír, paradicsom, gyümölcs volt a menü, és rengeteg hányinger.
2009. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!