Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki veszélyeztetett terhes...

Aki veszélyeztetett terhes (volt), annak miért kell (ett) feküdnie?

Figyelt kérdés
Kor, hét is érdekelne, és mi lett?
2014. okt. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A 7. héten megerőltettem magam, hematóma alakult ki, véreztem, ezért feküdnöm kellett, 6hétig feküdtem. Aztán volt pár nyugis hét. De csak hogy utána se unatkozzak, középidőben kiderült, hogy nagyon-nagyon sok a magzatvizem, ezért a koraszülés veszélye miatt kellett feküdnöm, a doki azt mondta legalább a 32. hétig ki kell húzni. Mikor elértük a 32 hetet, akkor pedig azt mondta, hogy a 36. hétig mindenképp ki kellene húzni. De minden jó ha jó a vége, a kiscsajszim ügyesen bentmaradt, és egészségesen született meg, éppen időben.
2014. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ismerősnek huszonpár hetesen 4 ujjnyira nyitva volt a méhszája, azonnali kórházi fekvést igényelt, 1 hétre rá kb szétrepedt a magzatburok, korababa született
2014. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 vagyok, először hematóma miatt kellett feküdnöm a 7. héttől a 12. hétig, aztán a 13. héttől a 17. hétig a méhlepény a méhszájon tapadt, azért kellett feküdnöm, nehogy a legkisebb megerőltetéstől leváljon és beinduljon a szülés.
2014. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.

10 hetesen bevéreztem,kórházban maradtam megfigyelésen.

3 nap múlva haza engedtek,de azóta is,immár 3 hete barna folyásom van.

Egy hete derült ki hogy a lepény a mellső falon,fedi a méhszájat.

Ezért véreztem.

Azóta sokat kell pihenne és semmi megerőltetőt nem csinálhatok.

Napi 3x2 magne b6- ot szedek.

Azt mondták idővel feljebb megy.

Addig is vigyáznom kell hogy ne vérezzek.

2014. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok,a 19.héten fedte a méhlepény a méhszájat,nem szabadott emelnem. 3 héttel később mentem kontrollra,akkorra pedig már ki volt nyílva a belső méhszájam. Sok pihenésre ítéltek,mivel második babám,tudta a doki,hogy kivitelezhetetlen az egész napos fekvés,de kérte,hogy pihenjek,feküdjek,amennyit tudok. 34 hetes vagyok és még egyben szerencsére,de nem volt könnyű sem testileg,sem lelkileg az elmúlt 3 hónap.
2014. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Méhszájat fedő méhlepény miatt voltam veszélyeztetett terhes. 26 hetesen bevéreztem, onnantól sok-sok pihenésre lettem ítélve.

33. hétig húztuk, akkor levált a placenta.

2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én 14 hetesen egy hónapja fekszem mindenféle vérezgetések miatt, sokat fáj a hasam is. Ma reggel ébredtem hetek óta először arra a fura érzésre, hogy nem fáj.

Viszont sok a cucc, ami távozik belőlem. Valami leválást láttak, a doktor azt mondta, vagy marad vagy megy a gyerek (vele eddig minden rendben), feküdjek.

Elég stresszes így.

2014. okt. 30. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

4- es vagyok.Ne stresszelj,ártasz vele mindkettőtöknek.

Tudom nehéz,de rengeteget kell pihenni,főleg feküdni.

Vedd komolyan.

Ne emelj,ne vezess most háztartást se.

Fekvés,fekvés,fekvés.

Szorítok neked.

2014. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!