Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok tegnap pecsétel...

7 hetes vagyok tegnap pecsételős vérzésem volt, magyon megijedtem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az anyósom eüs és azt mondta hogy nem természetes, de ne aggódjak. felhívtuk a háziorvosom és ő is azt mondta hogy amig nem görcsölök és nem vérzek jobban nem lesz nagy baj. Egész éjszaka alig aludtam valamit, folyton ez járt a fejemben. A férjem nagyon örűlt neki, hogy apa lesz. Sajnos az év elején veszítette el az édesapját és mé mindíg maga alatt van félek ha valami baj történne összetőrne.
2008. aug. 13. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért jó lenne ha elmennél orvoshoz, mert bármilyen görcs vagy vérzés nem természetes dolog terhesség alatt. nekem is volt, pont 7 hetesen, és egyből az ügyeletre mentünk, az orvos pedig szigorú pihenőre fogott. kaptam gyógyszert is, azóta minden ok.
2008. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE LÉGY FELELŐTLEN! Irány az orvos! Nekem is ez volt és bizony gyógyszert kellett szednem, hogy megmaradjon a baba. Az egyik ismerősömnek is barnázása volt. Ő nem ment orvoshoz, mondván nincs görcse. Hát két nap múlva elment a baba. :( Az érdeketekben, ne háziorvos (szart sem ért hozzá), hanem nőgyógyász LÁSSON!
2008. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem görcsöltél, akkor természetes, akkor kell sürgősen menni ambulanciára, ha darabos, vagy erős vérzést észlelsz.

Pont a 7-8 . hét környékén alapesetben lenne egy mensi, az agyad pedig úgy döntött, még nem fogja fel a babát és elindítja a vérzést, ami azért pár csepp , mert a hormonok megállítják, tehát ne aggódj, nekem is ez volt és azt mondták az agyam egyik fele nem érti még mit mond a másik fele, kicsit hülyén hangzik, de ezt nem te irányítod..

Ne aggódjatok, de ha abszolút félelmed van bármikor bemehetsz egy ambulanciára-nőgyógyászatira, ahol egyből hiteles választ kaphatsz.

2008. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal menj nőgyógyászhoz!!! Nálam is így kezdődött, 4 nappal később pedig elveszítettem a babám!
2008. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3. válaszoló! Ha darabos, akkor már rég késő!! Ott már nem lehet segíteni!
2008. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én vetélésem is így kezdődött
2008. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz!!!!!
2008. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!