Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken leszek 6 hetes, és...

Pénteken leszek 6 hetes, és épp aznap délután megyek orvoshoz is. Lesz már szívhang?

Figyelt kérdés
A terhességet igazoló papírt csak akkor adják ki ha már van szívhang?Vagy hamarabb is?Mert kellene a háziorvosomnak.
2010. jan. 26. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvieleg már lesz.

Dokija válogatja, van ahol csak a 12. héten adnak kiskönyvet, van ahol az első uh papír alapján, nekem már a szikhólyag látványára is megadta a védőnő a kiskönyvet.

2010. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen elképzelhető, hogy lesz szívhang, de ha nem, akkor sem kell elkeseredni, van akinél csak később lesz. Az orvos papírt ki fog adni, ha kéred,de csak azt írja rá, hogy mekkora petezsákot lát, s benne mekkora embriót. Nem fogja ráírni, hogy élő, mert azt csak abban az esetben írhatja a papírra, ha van már szívhangja is.
2010. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 5 hét 6 naposan voltam először és már volt szívhangja.

Rá is írta a doki a papírra, hogy élő magzat, ahogy az előző is mondta. Szóval már reménykedhetsz, hogy hallani fogod. Ha rendes a dokid fel is erősíti és megmutatja neked. Boldog babavárást. 28 hetes km

2010. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első ultrahangon ha még csak a petezsák látszik akkor is kapsz papírt ami alapján azonnal táppénzre is vetetheted magad. Szivhang nekem csak a 7 héten látszodott.

20 hetes km

2010. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívhang nekem 5-6 hetesen nem volt még csak a 2 héttel későbbi ultrahangon:-)
2010. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!