Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet az, hogy egész...

Miért lehet az, hogy egész nap semmi bajom a vizeletemmel, meg éjjel sem, viszont ha felkelek, akkor már wc-re menés előtt csípő érzésem van? Felfázás vagy valami húgyúti fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja van így és elég erős szagavan meg nagyon sárga is a vizeletem. Ez természetes vagy menjek orvoshoz? Ha orvos, akkor nődokim vagy háziorvos is jó, aki nőgyógyász is egyben(csak nem szülész-nőgyógyász)?
2010. jan. 27. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, csak nekem pisilés közben csípett, de csak este, és csak a végén. Elmentem a háziorvoshoz, elmondtam, hogy terhes vagyok. Elküldött pisilni, egy + -es volt a vizeletem. Felírt egy antibiotikumot ( Amoxycillin), amit lehet terhesen szedni. Csak félek, hogy vissza kell mennem, mert pisiléskor már nem csíp, de utána néha érzem, hogy van húgycsövem. Mindenképp menj el orvoshoz! Vannak gyógyszerek,amit lehet szedni ilyenkor, és az orvos tudni fogja. A betegség sokkal többet árt.
2010. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele dokihoz. Tuti nem felfázás, mert akkor folyamatosan csípne. Húgyúti vagy hüvely környéki gond is lehet.
2010. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A válaszok után elmentem a dokihoz és adott beutalót vizelet vizsgálatra. Azt mondta, hogy akkor mivel az 1. csíp, ezért reggeli 1. vizeletet vigyek és majd abból kiderül, hogy csak felgyülemlett-e a vizelet vagy valami baktérium, vírus vagy genny is lehet benne. Holnap reggel ezt el is intézem.Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 27. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!