Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen milyen teát javasol...

34 hetesen milyen teát javasoltok inni? Szoptatós teát érdemes már elkezdeni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatós teát csak akkor érdemes és szabad elkezdeni inni, amikor a baba már megszületett és kezd beindulni a tejtermelés. addig teljesen fölösleges, mert nem ettől lesz tejed, ez csupán növelheti a tej mennyiségét azzal, hogy segíti a tejelválasztást. Olyat iszol, amit szeretsz... Sokan esküsznek a málnalevél teára, mert az elvileg segíti a tágulást, viszont azt csak a 36. hét után ajánlott innni.
2010. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom.
2010. jan. 27. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 34 hetes vagyok. Én ritkán szoktam inni garzon teát, vagy gyümölcs teát. Persze nem szabadna. De mindennap vagy amikor megkívánom zöld teát iszok. Én általában ízesítés nélkül, mert így szeretem, de lehet bárhogy, és az ugye nem fekete teából van.

A szoptatós teát pedig tényleg szülés után kezd el, egyetértek az első válaszolóval. Ugyanígy a málnalevél teát is, a 36.héttől. Bár megoszlanak a vélemények ezzel kapcsolatban, mert van akinek használ, van akinek nem.


Könnyű szülést!

2010. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Milford Red Orange (vérnarancs) teát szoktam inni, de a sárgabarackos is nagyon finom. Én csak gyümölcsteát szoktam inni és kávét sem. Aztán, hogy van-e értelme, nem tudom.
2010. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a rooibost, a vörös teát. Nem klasszikus tea, hanem egy dél-afrikai bokor levele, nem tartalmaz sem koffeint, sem teint, viszont van egy csomó hasznos élettani hatása. Bármilyen napszakban iható, hidegen, melegen egyaránt finom. Sokféle ízesítettet lehet kapni, de aki soha nem kóstolta kezdje natúrral.
2010. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!