Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxaemia gyanús vagyok. Párom...

Toxaemia gyanús vagyok. Párom állandó délelőttös. Hova rakjam a gyereket, ha be kel feküdnöm?

Figyelt kérdés
Előre bőgök, hogy mit mond hétfőn az orvos. Ma voltam védődőnél, magas volt a vérnyomásom, 3+ fehérje a vizeletben. Ő szerinte ödémás is vagyok, szerintem nem. Mit gondoltok? Az orvosa kiírná táppénzre? 34. hétben vagyok. Teljesen elkeseredtem.:(
2010. jan. 27. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Apuka elmegy táppénzre/nagyszülők, rokonok/ családi napközi délelőttre - van ahol meg lehet beszélni, hogy "beugró legyen".

Ismerős anyuka, aki esetleg elvállalná?

Valami megoldás biztosan lesz, nyugi!!

2010. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszélt a párom a főnökével, azt mondta neki, hogy természetesen ilyenkor apa elmegy táppénzre. Remélem majd az orvosa is így gondolja. Szerintem inkább azért vagyok kétségbe esve, mert még nem töltöttem a kislányom nélkül fél napot sem:( Előre hiányzik... Már akkor minden bajom van, ha apával elmegy sétálni, már akkor hiányzik... Nem tudom, hogyan fogom kibírni. Március 14-re vagyok kiírva, hol van az még?????
2010. jan. 27. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de ha toxémiás vagy,akkor nem fogják a végét megvárni.én is toxémiás voltam,nekem csak a vérnyomásom volt kezelhetetlenül magas.1 hétig feküdtem a kórházban,aztán megindították a szülést.mondjuk én a 38. hétben voltam.
2010. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem keserítettél el, így is úgy is hamarabb fog jönni, de az még akkor is sok idő. Amúgy tervezett császár lesz, az első babám is császáros volt.
2010. jan. 27. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!