Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pszichiátriára kell járnom...

Pszichiátriára kell járnom idegrendszeri betegség miatt, elvehetik tőlem a magzatom?

Figyelt kérdés
Pszichiátriára kell járnom mert van egy velem született személyiség zavarom és több öngyilkossági kísérletem is volt. Gyógyszerrel kezelnek jelenleg Frontinnal a rohamok ellen, amik ha nem szedem a gyógyszereket egyre erősebbek és hosszabbak. Már a rohamok óta szúró érzésem is van a pocakomban és egyre több átlátszó folyás. Az orvosom pedig meg sem hallgatót (nőgyógyász). Pesten pedig azt tanácsoltál még véletlenül se legyen gyerekem amíg idegileg nem gyógyultam fel. Most mit érdemes tenni?

2014. nov. 8. 09:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha orvos tanácsolta, h ne legyen babád, akkor, hogyhogy mégis van????
2014. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elvehetik
2014. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Őszintén remelem h nem beteg a baba a gyógyszerek, alkohol es dohányzás miatt.... :( keress jo szakembereket, ha nem akarod hogy elvegyék :(
2014. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt nagyon gondold végig..van olyan körülötted, aki segíteni fog? Egy gyereket egyedül nevelni a kezdetektől fogva egy mentálisan tökéletes állapotban lévő embert is a végletekig ki tud készíteni..

Nem kell feltétlenül az apjának lennie annak..a szüleid, vagy valaki más a családból esetleg?

Ha nincs aki segítsen, akkor magadtól is érdemes lenne elgondolkodnod az örökbe adásán..

Innen persze nehéz okosnak lenni, és keveset is árultál el a problémádról, de szerintem keress egy igazán jó pszichiátert, akiben te is megbízol, és hallgasd meg a véleményét. Ha ő is ezt mondja, tényleg gondolkodj el..

2014. nov. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az apuka lemondott róla. A családomban pedig elég sok az olyan próbléma ami rám is ki hat idegileg, nincs nyugodt körülmény sem anyagi, de már találtam jó szakembereket akik elmondanak mindent. Budapesten.
2014. nov. 11. 13:10
 16/19 anonim válasza:
Szia,eldöntötted azóta?
2014. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
El. Nekem nem kell. Majd valaki felneveli vagy agyonveri ahogy hallottam hogy bánnak az ilyenekkel a nevelő családok!!! Csak gyűlölettel tudok rá gondolni hogy még mindig bennem van! Nem tervezett és nem is tudom szeretni. Mérhetetlen mód utálom, sajnálom de ezt a valamit mert nem tudom nevén nevezni én látni sem akarom! Egy Uh-n sem néztem meg, sőt képet sem kértem. Egyszerűen csak vegyék ki és kész. Adják oda másnak, vagy azt csinálnak vele amit akarnak. Sem az ex sem én nem akarom. Ő a halálát kívánja én meg hogy tűnjön ki belőlem. Elcseszték az időmet a hülye orvosok is amikor még el lehetett volna venni. Kikészítettek idegileg és emiatt a vacak miatt nekem meg romlik az állapotom.!!! Köszönöm híres magyar orvosok hogy elcsesztétek az életem. Mert szerintünk én haljak meg meg minden de ez éljen... de hogy feltudja e valaki nevelni az már nem fontos vagy hogy normális e. Gratulálok!!! De ha valaki orvos gyermeke rögtön minden el van intézve, vagy ha miniszter poronty.
2014. dec. 19. 16:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne mast hibaztass, hanem csakis sajat magad es az exed! Az a kis ize, ahogy te fogalmazol, semmirol nem tehet. Es csak halas lehet majd neked, hogy masnak adod, aki majd szeretetben felneveli. Egy ilyen roncshalmaznak, mint te vagy, nem valo a gyermek. Ugy latom nem sikerult megfelelo kezelest talalni, vagy annyira nem is torod magad....
2015. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, te tényleg nagyon beteg vagy! Annak így ismeretlenül is Örülök, hogy lemondasz róla!! Így van esélye, hogy normális emberek nevelik fel...
2015. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!