Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Házasélet"után ég a hüvelyem...

"Házasélet"után ég a hüvelyem és mintha csipné is a sperma. Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés
22hkm
2014. nov. 8. 17:21
 1/9 A kérdező kommentje:
és miért van ez?
2014. nov. 8. 17:22
 2/9 anonim ***** válasza:
gomba??
2014. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
óvszer!
2014. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez normális. a tested védekezik a külső hatások ellen.ezért ovszert használni,felesleges..
2014. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el orvoshoz és csináltass hüvelykenet tenyésztést. Akár kismama vagy, akár nem, az égő-csípő érzés nem normális. Lehet hogy csak a hüvelyflórád van kicsit megborulva, de az is lehet, hogy van egy fertőzésed. Viszont ebben az esetben azt sürgős lenne kikezelni és nem csak neked, hanem a párodnak is!
2014. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, hogy nem fertőzés, vagy gomba, hanem nem volt megfelelően előkészítve a terep a behatolás előtt, és az így keletkező apró sérülések bizony érzékenyek tudnak lenni, arról nem is beszélve, hogy simán lehet ilyenből is gyulladás. Javaslom én is, hogy menj el orvoshoz. Később pedig jó barát tud lenni a sikosító, ha tényleg ez volt a gond.
2014. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fontos! Ebben az időszakban fokozottan oda kell figyelni a fertőzésveszélyre! Az intim higiénia és a védekezés különösen fontos. Azok a kórokozók, amikkel könnyen elbánt a tested, és észre sem vetted a támadást, most átjuthatnak a védelmi rendszeren. Így a párodnak érdemes gumit húznia, még akkor is, ha most abszolút védettek vagytok a teherbeeséstől.
2014. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ez kb ilyen fél óráig tart, és csak szeretkezés után, addig amíg nem jön ki belőlem az összes sperma. (bocsánat ha rosszul fogalmaztam)

higénikusak vagyunk, mindig szoktunk előtte fürödni.

2014. nov. 11. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék de te tudod
2014. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!