Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit szedett terhesség...

Ki mit szedett terhesség alatt pánikbetegségre, ami nem káros a magzatra? Főleg most az első 3 hónapra gondolok, amikor nagyon kell figyelni mindenre.

Figyelt kérdés
Pánikzavar

#Pànikzavar
2014. nov. 9. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon figyelnél mindenre, akkor nem lettél volna terhes. Először ki kellett volna gyógyulnod.
2014. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legalább az elmúlt 4-5 napban 5-6 ilyen és hasonló kérdést láttam!

Had tegyek fel én is egy kérdést!

Mostanában MINDENKI pánik beteg lett??

Nem akartam senkit megbántani ezzel,de tényleg minden kismama pánikbeteg?!

2014. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak alacsony kockázatú szerek, de kockázat nélküliek nincsenek. Minden átmegy a magzatba, és a legtöbb szer nincsen forgalomban eléggé régóta ahhoz, hogy megbízhatóan ki lehessen jelenteni, hogy nem okoz károsodást. A szakemberek a kényelmes "alacsony a kockázat, de nem lehet kizárni semmit" kifejezést szokták erre használni, kb mint az antibiotikumoknál. Attól tartok ezt gyógyszer nélkül kell átvészelned, ahogyan a szoptatást is.
2014. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

homeopátia, szelíd gyógymód, és hatásos

nem pánikzavarra, másra használom, és jó

2014. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Panik beteg vagyok es 12 hetes terhes... gyogyszer nelkul csinalom vegig nehez de a babaert mindent
2014. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak annnyit hogy lassan tíz éve járok ezzel a betegségel orvoshoz, aki szerint ebből nem lehet kigyogyulni,hanem meg kell tanulni ezzel élni, nagyon jól tudom hogy minden rajtam múlik, hogy állok hozzá. Amugy 4 honapja nem kell semmit szednem, nagyon ritkán jön elő a tünet. Csak azért kérdeztem, ha épp terhesség alatt lenne rosszullétem.
2014. nov. 9. 10:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Most is, mint eddig is, ugyanazokat a technikákat kell alkalmazni, hogy "lenyugtasd" magad. Gondolom, ha 10 éve ezzel együtt élsz, ezeket megtanultad már. Ne izgulj, próbálj meg ezen nem görcsölni, nem lesz gond! :)
2014. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem szedtem ra gyogyszert de nagyon jol is voltam terhesen.
2014. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos elég sokszor mondják a dokik különféle problémákra, hogy nem lehet belőle kigyógyulni és adják folyamatosan a gyógyszereket azok káros mellékhatásaikkal, vagy azt mondják, hogy a korral jár, holott ez nem biztos, hogy így van.Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Segíthet pl a méhpempő, minőségi méz, ördögcérna, ginkgó biloba kivonat stb.Jobbulást!
2014. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!