Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-38 hetes kismamák, hogy...

34-38 hetes kismamák, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Legszívesebben csak ülök, simogatom a mocorgó kislányom, és álmodozom. Nehezemre esik bármi hasznosat csinálni, és nem is kifejezetten fizikailag. Az étvágyam is eléggé visszaesett.

Ti hogy vagytok?


2014. nov. 12. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pörgök folyamatosan, állandó mehetnékem van, sokszor inkább úgy kell rászólni saját magamra, hogy ülj már le egy kicsit.
2014. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ma takarítani akartam,de annyira rossz a közérzetem az idő miatt,és annyira türelmetlen vagyok,hogy végre eljöjjön a szülés pillanata,hogy semmihez nincs kedvem :(

34hkm

2014. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.én nagyon lusti vagyok , enni ugyanúgy nem tudok mert a feneke a gyomromban van.várom , hogy megszülessen már:) kitartás!38 hkm
2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!