Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetes kismama vagyok...

Cinthia kérdése:

5. hetes kismama vagyok hétfőn teszteltem, ma voltam orvosnál. Magzat meg nem látható csak két halvány folt.2-3 hét múlva ismét ultrahang! Hasonlo tapasztalatok?

Figyelt kérdés
5. Hét magzat nem látható ultrahangon

2014. nov. 13. 02:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm biztatasoka!:)Majd újságokból mikor megvan köv.ultrahang!
2014. nov. 13. 16:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Lányok! Olyan jó volt olvasni, amiket írtatok, mert én is 5 hetes vagyok és tegnap az UH-n még nem látott semmit a dokim. Egy hét múlva rendelt vissza, laborba is megyek, hogy a méhen kívülit kizárjuk. Nagyon izgulok, mert 6 év után most teszteltem először pozitívat. (Azért mentem ilyen korán vizsgálatra, mert 3 este is picit véreztem, és persze ettől halálra rémültem azonnal.)

Majd én is írok, hogy hogy alakult.

2014. nov. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ma voltam is eg utlrahangon 8 hetes Babóca erős szív hanggal 9,5 mm


❤️💕️🎁

2014. dec. 1. 17:26
 14/15 anonim válasza:
Gratulalok!:) barcsak nekem is igy lenne.
2014. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak pozitivan! :-)
2014. dec. 5. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!