Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama. Veteles vagy...

Anna 27 kérdése:

5 hetes kismama. Veteles vagy valmilyen fertozes?

Figyelt kérdés

5 hetes kismama vagyok,meg igen fiatal, es tegnapelott edzrevettem a wcpapiron rozsaszin valamit. Csak egypici volt majd a tegnap atment suru barnazasba, inkabb a reggeli felkeles utanes csak nagyon pici volt egesz nap. Bementem az ugyeletre ahol megvizsgaltak, azt mondtak semmi abnormalisat nem latnak,minden rendben, aztan vettek vert amiben ha eleg magas a hormonszint kuldenek majd egy ultrahangra ha nem megismetlik a vervizsgalatot holnap es majd utana uh.Amiota megtudtam,hogy varandos vagyok menstruacios hasfajasom van,de ez nem volt meglepo, hisz az elso terhessegemnel is vegig megvolt ez a fajdalom, amibol gyonyoru kisfiam szuletett, ma mar 2,5 eves. Ma reggel kicsit tobb barna folyas volt es savanykas szaga volt.

Szarintetek mi ez? Veteles jele, vagy mi lehet ez?


2014. nov. 15. 10:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szedem a magneb6-t reggel 2 meg este 2.
2014. nov. 17. 22:36
 12/15 anonim ***** válasza:
A MagneB6 alig tartalmaz magnéziumot,vàlts Magnerotra vagy Magnesi citrici-re
2014. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hogy vagy?
2014. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A hasam nem faj mar 3.napja es a pecseteles is kevesebb, de meg van :( Rosszulleteim egyre gyakoribbak. Izgulok nagyon az uh miatt
2014. nov. 20. 19:07
 15/15 A kérdező kommentje:
Megvolt az uh. Minden a legnagyobb rendben, 7 hetesek vagyunk,van szivveres is :-) Beagyazodaskor keletkezett valami a mehfalamon ami okozza a barnazast, de semmi komoly. Nagyon megkonnyebbultem :-)
2014. nov. 21. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!