Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellkasi nyomás, nehéz légzés...

Mellkasi nyomás, nehéz légzés állva is utalhat valamire? A magas vérnyomás mivel jár? Tünetek? 32 hkm

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem méred meg mikor ezt érzed?Akkor tudnád mi okozza,de lehet a baba fekvése miatt van.
2014. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs vérnyomás mérőm
2014. nov. 16. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem p semmilyen tünetem nem volt magas vérnyomással. Csak mérésnél derült ki, hogy bizony magas. De ha van is tünete, az inkább fejfájás, szédülés, nem mellkasi nyomás.

A nehéz légzés utalhat vashiányra, nekem is van, de amióta szedem a vasat szinte teljesen elmúlt.

A mellkasi nyomás nem tudom pontosan mit jelent nálad, de én olyat érzek sokszor, mint amikor megijesztenek és össze vissza kezd kalapálni a szívem. Ez elég rémísztő érzés. De ez is a terhességgel jár. Nekem ez már a második terhességem és az elsővel is ugyanez volt. Akkor is és most is kivizsgáltak, semmilyen szervi elváltozás nincsen. Azt mondják attól van, hogy már sokkal több vért kell a szívemnek szétpumpálnia a testemben és ez megerőltető. A szülés után pár héta alatt rendeződött az első várandósságomnál is.

2014. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy nekem is volt terhesség alatt magas a vérnyomásom, de semmit nem éreztem, se fejfájás, semmi, csak mérésnél derült ki.Holnap menj el a védőnőhöz, és méresd meg, vagy ha megteheted vegyél egy mérőt, és akkor tudod mérni amikor csak akarod, kb. 5000 ért lehet már felkarosat is kapni ami jó.Eddig milyen értékeid voltak?
2014. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mellkasi fájdalmam jelentkezett, 2 napig szinte folyamatosan szúrt. Kivizsgáltak, idegizom -fájdalom, vagy kezdődő terhességi magasvérnyomás jött szóba. Magas vérnyomásom azóta sincs. Kiderült, a szívem pluszban bedobban (extrasystole), erre Panangint javasoltak.
2014. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!