Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki Semicillin 500...

Szedett valaki Semicillin 500 mg-ost terhessége alatt? 21 h km (ikres)

Figyelt kérdés
Mivel csípett a vizeletem reggelente pár napja így elmentem a dokihoz, aki írt beutalót 1 vizelet vizsgálatra. 4 keresztes lett a baktérium és arra írta az 500 mg-os Semicillint. Volt már így valaki? Probléma nem lett belőle?
2010. jan. 28. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 1000 mg-osat szedtem, szintén sokkeresztes pisi miatt, 21 hetes voltam, most mindjárt 23 leszek, 7 napig kellett szednem. Semmi baj nem lett, a baba jól van. A penicillin tartalmút lehet szedni a 2. trimeszterben, sőt végig...

És a baci sokkal veszélyesebb, mint a gyógyszer!

Jobbulást!

2010. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És milyen dózisban kellett szedned? Nekem 4*1-et.
2010. jan. 28. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem napi 2-t kellett szednem, 7 napig. Az is napi 2000 mg, mint neked.
2010. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megint én.

Közben igyad a Normaflore-t, napi 2-3 ampullával! Így akkor nem lesz hasmenésed, és nem károsodnak úgy a belek!

Nekem a kezelés 4. napján már ki is jött a hüvelygombám, így most meg azzal küzdök, szóval kezdd el nyugodtan párhuzamosan a 6 db-os Canesten kúpot is, mert utána annál nehezebb kiírtani... :(

2010. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyenkor mindene legyengül a kismamáknak és mindenre fogékonyak, hamar előjön a gomba, a fertőzések.:( Lent meg főleg érzény az ember.:S
2010. jan. 29. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos. :(

Most kipróbáltam a borax-glicerint, minden folyás-viszketés-csípés elmúlt odalent 3 nap alatt!!! Nagyon jó! Itt olvastam az oldalon!

400 ft 1 üveggel, 2 üveget használok el, de már most, egy után is jó!! Műanyag fecskendővel belövöm a rózsa-mézet (borax) a hüvelybe, alattam párna, és 10 percig úgy maradok, utána kifolyik. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hatásos, és tök természetes, naturlandos termék!

Mielőbbi gyógyulást, és kristálytiszta pisit Neked! ;)

eddigi válaszolód

2010. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a jótanácsokat!Neked meg ezek utáni problémamentességet kívánok!
2010. jan. 30. 07:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is köszi! :)
2010. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!