Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Praktikák szülésbeindításra?

Praktikák szülésbeindításra?

Figyelt kérdés

Csípős, fahéj, bábakoktél ... ?


keddre vagyok kiírva :))


2010. jan. 28. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
ne is ámítsd magad, majd úgyis csak akkor jön amikor akar :) hidd el, tapasztalat
2010. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

SZEX:D


lépcsőzés,de az első jobb.D

2010. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is megpróbáltam a praktikákat az első terhességemnél (sex, lépcső, stb), de nem jött be. 4 nappal túlhordtam. Fahéj sem jó, most vagyok újra a 36. héten és imádom a fahéjat. Szinte minden nap eszek reszelt almával :) Nem is lett volna jó, ha beindul a szülés a 36. hét előtt. Tehát praktika nincs :) Türelem, a pocaklakó diktál :) Könnyű szülést kívánok!!!
2010. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én 10 nappal túlhordtam a lányom!Én is kipróbáltam a lépcsőzést,meleg fürdőt vettem,szexet de semmi!Már majdnem indították!

Kitartás,majd Ő tudja!


Könnnyű szülést!

2010. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A kedd az még 5 nap. Miért akarod indítani?

Amúgy meleg fürdő és szex-

2010. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Töltöttkáposzta+ másnapra egy szülésindítás ígérete! Az én lányom így indította a szülést 1 héttel a kiírt időpont után. Az előttem írtakat mi is kipróbáltuk, nem jött be egyik sem, viszont 1 hét alatt olyan combizmaim és vádlim lett a lépcsőzéstől...
2010. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a bábakoktél jött be, ahogy megittam 2 óra múlva 2-3 percesekkel beindult a szülés, minden rendben volt.
2010. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En a korhazban fekvest es az inditast akartam elkerulni, igy megprobaltam a babakoktelt. Ketszer is. Az elso alkalommal a hasmenesen kivul mas nem tortent, majd nehany nappal kesobb ittam meg a masodikat, akkor hasmenes nem volt, viszont fel nappal kesobb elfolyt a magzatvizem es villamgyorsan megszuletett a kisfiam.

Jah, en egy kicsit modositottam, mert ugye a babakoktel elvileg ricinusolaj, gyumolcsle es keves alkohol kevereke. En alkoholt nem akartam inni, igy lehuztam fel deci ricinust es raittam a gyumolcslevet.

2010. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az első lányommal mindent megpróbáltam én is, de aznapig kihúztam, amire ki voltam írva. Akkor is úgy indította be a doki, mert ügyelt éppen és már úgyis nyitva voltam egy ujjnyira. A második csajosommal pont nagy költözködésben voltunk, a 37. héten megemeltem egy nehéz matracot és áthúztam egyik szobából a másikba, na akkor utána éreztem, hogy ezt lehet nem kellett volna, egész éjjel fájásaim voltak, 20 perces, aztán 10 és igy tovább, másnap reggel irány a kórház és megszületett a babi. Most a 3. babót várom, vele is rengeteget lépcsőzök, emelgetem a másik két csajszimat, 18 és 14 kilósak, van hogy az autóból úgy hozom fel az ölemben őket, ha elalszanak, de semmi, még csak ki se nyílt a méhszájam. Egyébként nekem több ismerősöm a szexet mondta, hogy náluk az vált be szülésindításra.

Könnyű szülést kívánok neked!

2010. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sziasztok!szerintem a bébin múlik mikor akar kijönni.énis kipróbáltam már mindent,a szex is mindennapos,de semmi.hétfőre voltam kiírva,és nemszeretném indítással szülni.bár ha hétfőig nemszülök meg,amire nemsok esélyt látok,akkor biztos megindítják.nektek azért sok sikert a további próbálkozásokhoz.remélem szerencsésebbek lesztek.
2010. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!