Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 10 hetes terhes vagyok....

SOS! 10 hetes terhes vagyok. Ma egésznap szúródott a hasam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 19:23
 1/4 H.Orsolya ***** válasza:

Szia. Lehet, hogy megerőltette magad. Ha nincs vérzés vagy erős barnázás akkor szerintem nincs gond. Pihenj sokat, feküdj le egy kicsit. Nekem is ezt tanácsolta a védőnő. Boldog babavárást :)

11hkm

2014. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs semmi gond, nekem is szúrt. Ha aggódsz, menj el a dokihoz.
2014. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nő a méhed és nyúlnak a méhszalagok. Ne izgulj ez ilyenkor természetes. Baj akkor van, ha elkezdenél pecsételni vagy vérezni. A terhességem elején én is paráztam, mert 10. hét tájékán teljesen olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Ha nagyon zavar akkor menj el orvoshoz, de nincs semmi baj.
2014. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6. hétben vagyok, nekem is gyakran szurkál a hasam. Van, hogy csak reggel, van hogy este, van, hogy egész nap érzem. Azt mondják normális, ha nehezen viseled, szedhetsz rá magnéziumot.
2014. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!