Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrjít a tudat, pedig semmi...

Megőrjít a tudat, pedig semmi közöm hozzá? A történtek miatt reagálok így?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 4 gyerkőcöm van.

Sógornőmnek 5 gyereke van, de 2 éve 4 havonta veteti el a gyerekeket, mert nem védekezik.

Párom már 4. napja ott van, az újabb ab miatt, ő vigyáz a gyerekekre.

Sok dolog idegesít, pl miért a párom, hisz ott a többi tesója, anyja, apja. Miért tud még teherbe esni? Ez azért is érint mélyen, mert nekem kivették a méhem.

Tudom, nincs közöm hozzá.

Érinthet azért rosszul, ami egy éve a műtőasztalon történt? Hogy majdnem meghaltunk a babámmal? Akkor nem sírtam a történtek miatt, csak most.


2014. nov. 16. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A saját traumád feldolgozása és mások magánélete két különböző dolog. A párodat megkérheted, hogy többé ne érjen rá abortusz-szünetekre, és akkor távol tudod tartani magad tőle. Nem sokáig fogja ezt csinálni, maholnap baja esik.
2014. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy négy napig benn tartják egy ab miatt.

Esetleg tanácsolj neki valami olcsóbb fogamzásgátlót, mert az ab 4 havonta 30 ezer, ettől olcsóbban is megúszhatja...

természetes, hogy fáj neked ez a sztori. Amúgy a gyerekek apja hol van? Mármint sógornődéknél? Nem értem miért a párod megy. Amúgy egy ab max egy éjszaka bennlétet igényel, vagy még annyit sem... Szóval a négy nap érthetetlen...

2014. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért 4 nap, mert intézte a dolgokat, vérvétel, nődoki, stb. És ő volt a gyerekekkel. Igazából őt is zavarja, hogy a huga ezt teszi, de nem tud nemet mondani.

A dokija már felajánlotta, hogy ingyen elköti. De nem akarja.

2014. nov. 16. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod. Ő nem tehet arról, h neked kivették a méhed. Az ő élete.
2014. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, és írtam is, hogy nem az én dolgom. Tudom, hogy nem tehet róla, mégis amikor kiderül, hogy újabb ab lesz, az nekem olyan, mintha kést forgatnának bennem. Nem tudom, miért, és megfogalmazni sem tudom, mit érzek...
2014. nov. 16. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Undormány az ilyen nő. Borzalmas anya lehet. Miért nem pakoltatja ki magát az ilyen?Akkor meg lenne oldva a dolog. Nah, ilyen esetben mondom, hogy maximalizálni kellene az abortuszok számát. Mondjuk a harmadikat már csak úgy végeznék el, hogy meddővé is teszik a nőt. Szerintem ez elég elrettentő lenne, hogy normálisan védekezzen. Ha nem, akkor szülje meg a gyereket, szenvedjen 9 hónapig és adja örökbe. Gusztustalan, hogy valaki hobbi szinten, fogamzásgátlásként használja az abortuszt. Fel sem fogja, hogy itt életekkel játszadozik.
2014. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!