Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet hason aludni?

Meddig lehet hason aludni?

Figyelt kérdés
Világéletemben hason aludtam, és nagyon nehéz leszokni róla. 10 hetes vagyok, tehát még nincs hasam, úgyhogy nem zavaró, de a babának sem ártok vele?
2010. jan. 28. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a babának nem árt még, de te úgyis ráfogsz jönni, hogy nem fogsz tudni hason aludni. Én annak idején legszívesebben az ágyunk közepén vájtam volna egy nagy lyukat, hogy a nagy hasam beleférjen, mert nagyon hason alvó voltam.
2010. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is világéleteben hason alvó voltam, kínszenvedés volt átszokni az oldalamra, de egy idő után már nem tudtam tovább hason aludni. Valamikor a 12. és a 16. hét között lehetett, már nem emlékszem pontosan, hogy mikor. Amíg kényelmes hason, addig nem ártasz vele a babának.
2010. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tudsz. Ha a babának majd nem lesz jó, jelezni fogja. első lányommal 32 hétig sikerült félhason-féloldalt aludni, most a másodikkal már sokkal korábban nem ment az sem...
2010. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
25 hetes vagyok, és még mindig kényelmes a hasamon aludni, ha nem, akkor a baba jelez, hogy forduljak(iszonyatos rugiba kezd:)) szóval ameddig tudsz alhatsz hason!!!
2010. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én a 18. hétig aludtam hason.
2010. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig tudsz és kényelmes. Én kb 16 hetesen tudtam teljesen hason aludni, utána a szopipárnával végig félig hason aludtam. A lábam a szopipárnán volt. Ha nem lesz idővel kényelmes a babádnak jelezni fogja (mikor már érzed hogy mozog). Ártani nem tudsz!

Boldog babavárást!

4 hónapos kislány ismét hason alvó anyukája

2010. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szoptatós párnával végig majdnem hason aludtam! Nagyon kényelmes. 12 hetesen vettük, nem bántam meg!
2010. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!