Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesen epekő gyanúja...

Akinek terhesen epekő gyanúja vagy epeköve van, ő mit szed? Nekem CHOLAGOL cseppet irtak fel

Figyelt kérdés

20hetesek vagyunk a tájékoztató azt irja nem lehet terhesen ezt szedni,még nemvettem,azért kérdezem.Sajna nemvagyok a gyógyszerek híve de pár hete szúró fájdalom jobboldalt a bordánál és középtájon,főleg ha megyek vagy úgy ülök.Aztán pár napja elég kellemetlenül bejelntkezik napközbe ha épp nem pihenek eleget.Orvos meg aztmondta nemvészes szedjem ezt a gyógyszert ha roszabb lessz majd ultrahangra is elküld..

szerintetek ?


2014. nov. 17. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor nincs megállapítva az epekő?

Nekem van nem is egy.. nem szedhetek rá semmit,mert átmegy a méhlepényen. Diétáznom kell,ne jöjjön ki a görcs. Ha fáj,akkor algopyrint,és nospát vehetek be 2-2 szemet!

Szülés után műtét..

35hkm

2014. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyenlore sajna nemkuldenek el uhra megn

ezni.

De nemmerem megvenni ezt a gyogyszert

2014. nov. 17. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen kerültem kórházba epegörccsel. Ott diagnosztizáltak egy követ és sok homokot. Iszonyú fájdalmam volt, arra ébredtem éjszaka. Nagyon megijedtem...

Az ügyelet küldött kórházba, mert Nospat nem mert adni, nekem azt mondták, azt nem lehet terhesen. A belgyógyászatra kerültem és infúzióban kaptam Papaverin cseppeket. Talán két adagot.

Többet nem jött elő ez a probléma a terhesség alatt, most 13,5 hónapos a kislányom.

Ha nehézséget jelent az állapotod, vagy nem szűnik, esetleg erősödik a fájdalmad, kérj UH-t.

2014. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 8 hónaposan kerültem be . Nagyon begörcsöltem , bekólikáltam . Nem szedhettem rá semmit . Cholagol terhessés alatt nem ajánlott . Amíg szoptatsz sem műtenek meg vele . Engem 4 hete műtöttek . 3 pici vágással , de mégis borzalmas . Amíg nagyon pici a gyerek addig nem ajánlom hogy műtsenek mert pár napig nem fogod tudni ellàtni
2016. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!