Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nem terveztem, éppen most tudtam meg.... Kavarognak az érzések, nem tudom mi lesz most.

2014. nov. 17. 19:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hát gáz van...a párommal együtt estünk kétségbe, most pedig bizonytalan bennem, bennünk,el akarja vetetni. :( Nagyon el vagyok keseredve, de nem tudnám feldolgozni, hogy elvetessem...Fogalmam sincs, hogy hogyan tovább.
2014. nov. 30. 10:35
 22/29 anonim ***** válasza:
hát erre csak azt tudom írni miért oda a Jóisten ahová nem kell és oda ahova vágynak rá nem....egy babácskára váró anyaszív....ennyi....gondolkozz mit kaptál ajándékba....
2014. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
miért oda ad...ezt akartam írni, csak nagyon felkavart, hogy neked ez kérdés......nincs az a szegénység nincs az a probléma amiért eldobnám az életet mely kettőnkből született....
2014. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, már attól is bűntudatom van,hogy ez megfordul a fejemben. Mindig is szerettem volna gyereket,soha nem gondoltam volna, ha egyszer teherbe essek, elvetessem.....csak sajnos a partnerem alkalmatlansága és hozzáállása nagyon kétségbe ejtett.
2014. nov. 30. 12:46
 25/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező ,

mi van veled azóta ? Párod esetleg jobb belátásra tért?

Nincs jogom ítélkezni feletted, nem is teszem. De mindent megtennék, hogy a helyedben lehessek!

Majd írj..

talán ha kiirod magadból az érzéseket (amit a párod negativitása okoz), talán akkor tisztábban tudsz gondolkodni/dönteni a Babáddal kapcsolatban.



Üdv, egy Babára vágyó ...

2014. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én teljesen átérzem a helyzeted. 2009-ben volt egy terhességem, 4 éves párkapcsolatból, becsúszott, de az exem nem akarta a babát. Én képtelen lettem volna elvetetni, pedig tudtam, hogy nem számíthatok rá. Aztán végül kiderült, hogy az első doki elnézte és méhen kívüli terhességem volt. Így utólag nem bánom, hogy így alakult, de elvetetni képtelen lettem volna az biztos.


Lehet, hogy a párod csak bepánikolt - bár ezt neked kell érezni.


Nem szeretnélek befolyásolni, de ez a videó annyira cuki :)

[link]

2014. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Azóta is gondolkodom a dolgon, valamennyire mindketten lehiggadtunk és megbeszéltük, hogy mielőtt elhamarkodott döntést hoznánk, elmegyünk egy dokihoz. Időpontom csak bő 1 hét múlva lesz, addig megpróbálunk jól "kijönni" egymással. Ő továbbra is bizonytalan, elsősorban bennem :( Sajnos ez arra enged következtetni, hogy ha megtartom, az elején meg is próbálna apja lenni a gyereknek, de előbb-utóbb egyedülálló anya leszek, ami iszonyú nehéz lehet és a gyereknek is nagyon szüksége van egy apára...
2014. dec. 3. 18:45
 28/29 anonim válasza:
Na mi lett a baba sorsa?
2014. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Bár még nem merem elhinni, de úgy döntöttünk, hogy közösen csináljuk végig a dolgot és mellettem áll... :)
2014. dec. 31. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!