Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ, hogy kinek mikor...

Mitől függ, hogy kinek mikor "buggyan" ki a köldöke? 2. babánál mikor kezdődött a folyamat?

Figyelt kérdés
mert 23+3hetse vagyok,és 2.baba.de már egy másfél hete kezd kidudorodni a köldököm teteje.Igaz hetekhez képest,nagy a hasam.
2010. jan. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2.baba.A lányommal egyáltalán nem fordult ki a köldököm.Söt nem is dudorodott.Pedig nagy hasam volt.Most fiút várunk,a hasam elöre megy,és a 6.hónap környékén kezdett kifordulni.Mostanra szinte teljesen ki van.34 hetes vagyok.
2010. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó, kinek mikor.

Különbözőek vagyunk és így pl a hasa is valakinek hamarabb nő vagy nagyobbra stb., ettől függően van ez is szerintem.

2010. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nikcsi ***** válasza:
100%
Elso babammal nekem de dudorodott ki, de most a masodikkal igen, mar ugy a 32. hettol. Nekem is nagyobb a hasam mint az elsovel volt.
2010. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nikcsi ***** válasza:
100%
utolso vagyok, bocsi elgepeltem, szoval az elso babammal NEM dudorodott ki. :)
2010. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az elsőnél dudorodott ki, hála égnek a következőnél nem, mert nagyon visszataszítónak tartom, nem tudom miért. Tudom, hogy nem tehet róla senki, de nekem rossz volt nézni is.
2010. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon valtozo. Nekem az elso babamat varva egyaltalan nem fordult ki, csak ellaposodott a koldokom. Most a masodik babamat varom, 37 hetes vagyok es nehany hete kezd kidudorodni, de nem mindig, peldaul allo helyzetben nem, csak ha lefekszem.

Fogalmam sincs, hogy miert kezdodott el a folyamat, ugyanis nekem nem nagy a pocakom, az elso babammal sem volt nagy es most is kb ugyanakkora. Bar most sokkal-sokkal feszesebb, alig hiztam, nagyon feszul a borom. Lhet, hogy ez az oka.

Egy baratnomnek az elso babajaval a 30. het kornyeken dudorodott ki, o alacsony es akkor atlagos testalkatu volt, nagy pocakja volt.

A masodik babajaval meg felidos sem volt es mar akkor kifordult, igaz, hogy az elso szoptatasi idoszakbol bo 15 kg maradt rajta, a pocakja is hamarabb nott.

2010. jan. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Akkor úgy néz ki ez is alkat/egyén függő.Én sem tartom valami gusztusos dolognak,de ha ez van,akkor nincs mit tenni :-)
2010. jan. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!