Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel csináltam tesztet...

Ma reggel csináltam tesztet (Quick), jó 5 perc után megjelent halvány rózsaszín másik csík.10-dik napja késik, a melleim nagyon fájnak. Szerintetek terhes vagyok, vagy ismételjem meg pár nap múlva?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsónak teljesen igaza van,de a hcg-t nagyon ritkán pajzsmirigy is termelhet de csak egy nagyon komoly p.mirigy betegség esetén, amiről a leendő kismama biztosan tud. a 2 csík terhesség, de korán felszívódhat, kilökődhet (miss.ab.) a magzat.
2010. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is így kezdődött egy nagyon halvány csík, aztán két nap múlva már erősebb lett. Nekem is ciklus végén volt ovulációm, ezért két hétet késett és csak akkor mutatta ki. Nagyon drukkolok!

2010. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Szurkolok, hogy baba legyen a dologban! (tapasztalatból mondom, várj még kicsit a nagy hírrel!)

Ugyanis ciszta miatt is lehet halvány poz. a teszted. Ez a használati útmutatóban is olvasható. Nekem is volt halvány pozitív, mégsem volt baba. Pár hónapra rá lett egy erős pozitív! Most 20 hetesek vagyunk. Várj pár napot, és tesztelj újra!


Az erős pozitív nekem egyből megjelent, ahogy belemártottam. A halvány meg csak 5 perc múlva, nem egyből.


Szurkolok érted, írj majd!

2010. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szióka!

Mi újság van, teszteltél azóta?

2010. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nem teszteltem, de voltam orvosnál mert begörcsöltem. Hát... korai még, de 1mm-ek vagyunk. :)

Két hét múlva kell visszamennem Uh-ra, akkor már többet tudok.Addig nem is élem bele nagyon magam.

2010. jan. 30. 10:07
 16/17 anonim ***** válasza:
lett baba?
2010. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen.Az óta kettő is,de sajnos mind a kettő lement.

Amikor ezt a kerdést írtam ki 6 hetesen spontán elvetéltem,a másikkal múlt hét csütörtökön műtöttek.A 9 heten elhalt.Úgyhogy újra tábla!

2010. júl. 27. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!