Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, ha terhesgondozás alatt...

Ti, ha terhesgondozás alatt azo gondolkoznátok, hogy leváltjátok a jelenlegi orvosotokat, hogyan közölnétek vele?

Figyelt kérdés
Egyáltalán közölnétek?Én úgy vagyok vele,hogy már csak emberségből is közlöm vele,ha még meg sem érdemli.Csak nem tudom hogyan 33hkm.Akinek van jó ötlete vagy volt már hasonló helyzetben írjon.Köszönöm!

2014. nov. 23. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én felhívtam az asszisztenség, mint mikor időpontot kérek, és megmondtam, hogy találkoztam egy végtelenül szimpatikus orvossal, így a jövőben nem a doktorúrhoz fogok járni, és megkértem tolmácsolja a köszönetem (ő sem érdemelt volna többet, arról nem beszélve, hogy nem fizetek közel 10ezret egy magánidőpontért, hogy aztán lemondjam).
2014. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is telefonon intézném. Csak én tényszerűen közölném, hogy a kiírt időpontban nem megyek mivel máshol veszem igénybe a terhesgondozást. Ennyi.
2014. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is lemondanám a következő időpontot, és nem mennék többet.

Miért váltod le, ha szabad tudni? (Én kétszer váltottam 1 év alatt.)

2014. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fordít rám elég időt.Meg úgy érzem,hogy terhes neki,hogy hozzá járok.Az elején normális volt,lehet hogy macerásabb vagyok mert aggódósabb vagyok mert az elmúlt két évben két vetélésem volt.Ő mondta hogy megnéz sűrűbben két Hetente és már nem az első alkalom hogy nem valami kedves velem meg megkérdezi hogy egyátalán minek mentem.Én meg már ott tartok hogy semmit nem merek kérdezni ha van panaszom elmondani.Én azért választottam orvost hogy biztos kezekbe legyek megtudjak bízni valakiben ha bizonytalan vagyok tudjak kérdezni.Ráadásul úgy tudom hogy ilyenkor már egyébként is két Hetente rendelik vissza a kismamákat.33hkm
2014. nov. 23. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress olyat, aki komolyan veszi a félelmeid és elvárásaid. Ő nyújt szolgáltatást neked, nem neked kell megfelelni és alkalmazkodni.
2014. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérdés hogy hogy közölnétek?Ha személyesen akkor mit mondanátok ebben kérnék segítséget.
2014. nov. 23. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is lemondanám a következő időpontot telefonon az asszisztensénél, és megmondanám, hogy a jövőben máshoz járok terhesgondozásra, nem személyesen közölném. Ennyi bőven elég.

De már van másik orvosod aki elvállalt 33 hetesen? Megbeszélted már mással, hogy hozzá fogsz járni?

2014. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Folyamatban van úgy néz ki,hogy elvállal csak még Megbeszéljük a részleteket.
2014. nov. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!