Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a pocakom? Megnéznétek?

Milyen a pocakom? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Sokan mondják meg hasiról hogy szerintük fiús vagy lányos a pocak,most én is kíváncsi lettem, szernitetek pocak szakértők, milyen az é pocakom mit rejthet? 16 hetes vagyok :)

[link] [link]


2014. nov. 24. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
25 leszek
2014. nov. 24. 18:13
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőről meg nem mondanám, hogy terhes kép. Nem látszik semmi. Fenékre viszont mintha nagyobb lennél, mint a kisfiaddal voltál. Nem bántásképp. Most láttam meg, hogy két link. Legközelebb rakd két sorba őket.

Hát még nem vagy annyi, mint kisfiaddal azon a képen, az biztos, vagy tévedek? Kevesebb volt rajtad az előző terhességgel, nem? Ebből arra következtethetünk, hogy a második lány, de igazából én pl elsővel el voltam hízva, mint egy disznó-lány lett, most meg tartom a normál hízást és megint lány.

2014. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
nem az előző terhességemmel 20 kilót híztam vele meg még semmit sem :D ott már 7 hónapos terhes voltam :) a popóm kerekedett az igaz meg a mellem nőt jó sokat :D :D
2014. nov. 25. 10:08
 15/23 anonim ***** válasza:
Elárulod?
2014. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú, de ebből a szemszögből tényleg nehéz megállapítani. Mikor kapunk választ? :)
2014. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :) Igaz, hogy idősebb vagyok, mint te, de mi is alig 1 éve költöztünk össze, hozzáteszem albérletben lakunk és februárban lesz 3 éve, hogy egy párt alkotunk. Ne aggódj, idővel a te párod is megnyugszik majd. Ahogy írtad, dolgoztok is mind a ketten, tehát anyagi gondjaitok sem lenne. Ha elég érettnek érzed magatokat a babához, akkor szerintem tartsd meg, bár a végső döntést úgyis nektek, közösen kell meghoznotok, hisz ti vagytok a baba szülei. Sok sikert! :)
2014. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
bocsi, az utolsó komit nem ide szántam :)
2014. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szép,gömbölyödő pocak. :)

Kislány lesz vagy kisfiú?

Én kislányra szavazom :)

2014. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen reméljük hogy kislány van a pocak mélyén :)
2014. nov. 26. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!