Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. Hetes terhesen elmentem...

Fifilülü kérdése:

20. Hetes terhesen elmentem ultrahangra az mondta sz orvos hogy minden rendbe csak még még a szívét megakarja még egyszer nézni és 21 hetekben menjek vissza. Szerintetek valami baja lehet a kicsinek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 12:52
 1/4 anonim válasza:

Utálom az ilyen dokikat.

Ha a családodban nincs semmi szívprobléma, akkor ne aggódj (ha van, de idősebb korban jelentkezett, az "nem számít")

Remélhetőleg nincs. :) :)

2014. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam. Annyira megdöbbentem, hogy hirtelen nem is kérdeztem meg, miért. Egy hétig evett a fene. 21 hetesen visszamentem és kiderült, hogy egyszerűen csak úgy helyezkedett a pici, hogy nem látta az orvos, amit akart. Aznap meg az arcát nem látta (szintén fontos megnézniük az ajakívek épségét), így két félig sikerült vizsgálat volt! :-)

Szóval lehet, hogy csak erről van szó és feleslegesen rágod magad! Ja, a kislányom köszöni szépen, makk egészséges, 1-jén már fél éves lesz. :-)

2014. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


En is ugyanigy jartam, es a kovetkezo vizsgalaton mindent rendben talalt. De nekem jofej volt az orvos es megmondta, hogy azert mert rossz pozban fekudt a pici es igy nem tudta normalisan megvizsgalni.

Ne aggodj, biztos nalad is errol volt szo!

2014. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát énis nagyon remélem hogy nem lesz semmi baj egyébként énis kislànyt vàrok:-)
2014. nov. 28. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!