Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex a nőgyógyász előtti...

Szex a nőgyógyász előtti napon. Nagyon ciki? Észreveszi?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltam a párommal. Ma reggel viszont teszteltem egy pozitívat, azonnal fel is hívtam a nőgyógyászt és kértem egy sos időpontot, de azt mondták, hogy csak ma tudnék menni, ha ma nem, akkor 2 hétig nem lesz. Én nem szeretnék 2 hetet várni, így bejelentkeztem mára. Az a helyzet, hogy már ki vagyok egy kicsit csúszva az időből, már elég régóta nem jött meg, de ez nem tűnt fel, mert hormon problémáim miatt eleve is csak 2-3 havonta jött meg. Elvileg nőgyógyászhoz menetel előtt nem illik szexelni, de ez nálunk most megtörtént ugye, most emiatt kicsit kellemetlenül érzem magam. Mit gondoltok?
2014. nov. 27. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ebbe semmi ciki. Azért mész mert terhes vagy, ergo szexeltél-ezt a doki is tudja. Nyugi, menj el.

Gratulálok!

2014. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, nyugi. Én is voltam úgy nőgyógyásznál, hogy az azelőtti este együtt voltam a párommal...ne bírtuk ki, na! :D

Még ha véletlenül észre is vett valamit, nem tette szóvá.


A babához pedig gratulálok! :)

2014. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én meg fogorvoshoz megyek ma pedig reggeliztwm. ciki? :)))
2014. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!