Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál és nagyon...

Ma voltam dokinál és nagyon megijesztett. A vérnyomásom 140/80, most vérvételre küld, toxémiát emleget. Mennyire kell félnem ettől?

Figyelt kérdés
2007. okt. 26. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Azt nem irod hogy elöször volt e ilyen magas a vérnyomásod vagy már többször is ,lehet hogy csak aznap épp fáratabb ,vagy épp kicsit idegesebb voltál.Majd a vérvételböl kiderül minden, addig is nyugalom neked és a babának is jobb igy.Minden jót:)33hetes kismama:)
2007. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhességi toxémiád lenne,az orvosod időben észrevette igy segiteni fog .Nem kell izgulnod(az pont nem tesz jót a vérnyomásod alapján.
2007. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem írtad hanyadik hétben vagy.Nekem is ez a panaszom,napról napra kúszik fel a vérnyomásom, pedig amúgy vékony testalkatú vagyok. Ráadásul a méhlepényemen is meglátszik ez, elkezdett már öregedni. Nekem is mondták hogy toxémiás lehetek, nagyon sószegény étrendre kell áttérnem.Az én orvosom azt mondta a vérnyomásemelkedés egy idő után természetes, hogy jobban el tudja látni a szervezetünk babát, de a 140 feletti érték tényleg magas. Látszik hogy az orvosod odafigyel rád, a vérvétel után valószínű ágynyugalmat és a só mellőzését fogja javasolni.
2007. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!