Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet fogyast elerni?

Terhesen lehet fogyast elerni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem h van e olyan dieta es tornaval egybekotott ami egyaltalan nem veszelyes a picire? Nem szeretnem h baja legyen ezert is szeretnek fogyni. Mar fogyokuraban voltam amikor kiderult h babat varok es most nem tudom hogyan tovabb... van valaki hasonlo helyzetben?
2014. nov. 28. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
-hát a babó növekedése és a te fogyásod az nagyjából ellentétes ,ilyenkor nem szoktak fogyózni,de tény hogy nagyon elhízni sem muszáj
2014. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ch diétával tudod tartani a súlyodat. De a fogyókúra kifejezetten tilos.
2014. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szigoru ch dieta.
2014. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem fordulj dietetikushoz, hogy megbeszéljetek egy étrendet. Kismama jógára vagy tornára is járhatsz a 12. héttől, előtte inkább ne.


Fogyásról inkább ne álmodj, majd ha már nem vagy babás és nem szoptatsz, akkor folytasd úgy, ahogy elkezdtek a fogyókúrát.

2014. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 84 kiló voltam terhesség előtt, most a 32. héten 80 vagyok.

IR-em volt és sajnos kialakult a cukorbetegség, így szigorúan CH diétázom folyamatosan. Babám jó súlyban van, de nem bánnám, ha már híznék egy kicsit. (bár a diéta miatt nem hiszem, hogy hízni fogok)

Tehát a kérdésedre a válasz, igen, lehet fogyni terhesség alatt, de csak speciális esetekben. Ha nincs egészségügyi gondod, akkor nem javasolt.

2014. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a segitseget! Egyeztetek akkor es kitalalunk valamit..
2014. nov. 28. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a lányomnál 86 kg voltam teherbe eséskor, és 83 szülés napján. 75 voltam szülés után egy héttel. Most 28 hetes vagyok és 5 kg-mal kevesebb mint teherbe eséskor. Terhességi cukor miatt mindkét terhességnél 180 grammos ch diétán vagyok.
2014. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!