Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 hetes kismamik nektek...

32-33 hetes kismamik nektek mennyit mocorog a babátok?

Figyelt kérdés

32+5 hetes vagyok és kb 2 napja kevesebbet érzem mozogni.

Egyébként nagyon aktív baba, magàhoz képest mozog kevesebbet. Reggeli utàn a 10 mozgàs 15percen belül megvolt. Màskor szinte egész nap hullàmzott a hasam, most pedig olyan lusti.

Mindig aggódom vmin....igazi paramami vagyok...

Ti hogy vagytok?


2014. nov. 28. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem változó.Tegnap alig mozgott,előtte nap meg egész nap meg sem állt szinte.Ma eddig olyan mint egy átlagos napon.Az igazat megvallva,én nem számolom a magzatmozgást.Nekem bőven elég az,hogy időnként bejelentkezik,nem érzem,úgy,hogy bajt jelentene,hogy egyik nap csak mondjuk 20 mozgást éreztem az előző nap 30-ával ellentétben.Én úgy fogom fel,hogy neki sem lehet 2 egyforma napja. 32+2 hkm. :)
2014. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne paráztasd magad feleslegesen. :) Semmi baja sincsen, neki is pihenni kell valamikor. Én dolgozom egész nap, csak este jut eszembe, hogy terhes vagyok, időm nincs számolni, se figyelni, hogy mennyit mozog. Foglald picit le magad te is és könnyebb lesz. Jó babavárást!

34hkm

2014. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Igaz elmúltam 32-33 de tegnap óta nekem is magához képest sokkal kevesebbet mozog! Ez az idő botrányos. Én is nyomott vagyok.

36hkm

2014. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

inkább csak az időtől van :) ma lusti. Tegnap meg nagyon rugdosott. Azért mocorog, csak olyan nyugdíjas tempóban... :D

34+3 hkm

2014. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!