Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy aggódom! Meg tudtok...

Úgy aggódom! Meg tudtok nyugtatni?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál. Kb.5hetes terhes vagyok. Azt mondta hogy 4mm-es petezsák sejthető. Minden rendben és méhen belül van. Kedden menjek megint. Hétfőn is voltam akkor még csak 23mm-es nyálkahártya látszódott. Úgy megvisel ez az egész. Aggódom hogy minden rendben legyen.Azt hittem ilyenkor már azért többet látni. Tesztjeim pozitívak tünetek vannak. Más is volt így?

2014. nov. 28. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam orvosnál,csinált hüvelyi UH-t. Pzs 10mm, 6 hetes vagyok:)
2014. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tényleg ne aggódj, ez így normális. Ilyenkor még egyszerűen nem lehet többet látni. Valóban nem érdemes 7 hetes kor előtt menni, mert akkor úgysem tudnak megnyugtatni, nagyon ritka, hogy hamarabb megy az ember, és már szívhang, minden van, így meg csak stresszeled magad rajta. Én csütörtökön voltam, mensi szerint 7 hetesen, kicsit aggódtam, hogy lesz-e már szívműködés, mert tudom, hogy nem középidőben van peteérésem, hanem pár nappal később. Mondta is a dokim, hogy csak 6 hetes pár napos vagyok, de szerencsére volt már pulzálás. 4+1-nél teszteltem pozit, vagyis 3 hetet vártam az UH-ig, azt hittem, megőrülök, főleg mert volt már egy missed abom, ahol nem indult be a szíve. De tudtam, hogy fölöslegesen mennék előbb, mert a petezsák látványa úgysem nyugtatna meg. Várj türelemmel te is. Én egyébként azt sem értem, hogy a dokid minek rendelget vissza háromnaponta, bőven elég lenne 2 hét múlva.
2014. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos én sem tudom miért kell ilyen sokszor mennem. Olyan ideg őrlő. Kedden lesz a 3.UH-m. Remélem szépen fejlődik. :) Csak pénteken már kicsit kétségbe estem mert azt hittem többet fogunk már látni. Utolsó mensi szerint 5+5hetes vagyok de nekem sem középidőben volt peteérésem! :)
2014. nov. 29. 17:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Pont azért kell annyiszor menned, mert még az orvosod sem tudja, mennyi idős pontosan. Én is egymás után 3x voltam mert a menzeszem miatt másfél hónappal idősebb kellene lennie. (Bár az én orvosom még most is azt a karikát nézi amin kiszokták számolni, mert egyszerűen nem fogja fel, hogy nálam az nem jó...)

22hkm

2014. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!