Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan hat a babára a kismama...

Hogyan hat a babára a kismama lelkiállapota?

Figyelt kérdés
Például ha sokat sírok a baba is érzékeny lesz? Vagy más szövődmény lehetséges? Egy 14 hetes kismama!
2007. okt. 27. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha minden rendben van,akkor miért sírnál????

Egyéb szövödmény nincsen,csak a babád is érzékeli,hogy éppen szomorú vagy,vagy jó a kedved.Van úgy ,hogy a hormonok miatt az embernek mindenen sírhatnéka van,(nekem tegna volt),de gyorsan elmúlik.Gondolj mindíg jóra,vagy foglald le magad.

28hetes kismama.

2007. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A baba azt érzi amit te, és tegnap azt olvastam, ogy ő is tud sírni:-(

Ne sírdogálj, az nem tesz jót. nem tudom mi a probléma, de valakivel próbáld megbeszélni, ne gondolni rá. Kösd le magad mással, sétállj, olvass, menj úszni.

Vigyázz magadra és magatokra:-)

2007. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a 13. héttől már az érzelmeid és az érzéseid is eljutnak magzathoz. Ezért fomtos hogy kiengyensúlyozottés boldog legyél. fel a fejjel. ne sírj!!! egy 6 hetes kismama.
2007. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!