Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik 2015-re várják...

Kismamik, akik 2015-re várják gyermeküket, nincs kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 19:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32éves vagyok,van egy 2 éves fiúnk és áprilisra várjuk az ikreket! :)
2014. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, első babánkat várjuk május végére, és még nem tudjuk, hogy mi lesz. :)
2014. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Én is fehérvári kismama vagyok.Szandi te hol dolgozol?Egyébként a nevem Viki.:)
2014. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is egy 36 éves első babás vagyok. (Most mit csináljak? Én kicsit később találtam meg az igazit...) :)

Júli vége-augusztus eleje lesz a szülés, ahogy én számoltam, majd holnap megtippelik a védőbe is. :)

2014. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok, a harmadik gyerkőcünket várjuk február 9-re. Egy angyali 4 éves bátyus és egy igazi amazon 2 éves nővér várja rajtunk kívül a kis öcsköst! :)
2014. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok én 24 vagyok és az első gyermekünket várjuk, Pécsen, lakunk, májusra várjuk, remélhetőleg a párom születésnapjára kapja a bébit :) Barátaim teljesen elhatárolodtak tőlem a baba miatt, különféle okokat találtak rá ugyhogy szívesen ismerkednék más anyukákkal :) Üdv Ildikó
2014. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Januárban leszek 27 éves.Van már egy 3 éves nagy fiúnk és most talán lányunk lesz aki március elejére várható.Fiam 2 éves korától dolgoztam,de ez a terhesség annyira problémás,hogy július óta táppénzen vagyok.Kicsit unalmas már itthon,mert nem igazán csinálhatok semmit...

Marika

2014. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
sziasztok. 24 éves vagyok. első baba. és július 3 ra vagyok kiirva
2014. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 AdriBp86 válasza:

Sziasztok! :)

Nálunk is az első baba és még én is elég friss vagyok Július 15-re várható a szülés...

Bár nekem az 5-6. héten volt barnázásom, emiatt voltam 2 napig kórházban. Szerencsére már 2 hete nincs semmi baj. A dokim először csak azt mondta pihenjek és szedjek magnéziumot, csak pisilni mentem ki. Azt mondta felírhat gyógyszert, de akkor még csak petezsákom volt 5 hetesen, így azt választottuk, ha a baba elég erős, akkor lesz lakója a babaszobának, ha nem akkor el kell engednünk. Rossz érzés volt ezt mondani...6 hetesen mentem kontrollra. És ott volt a babaszoba lakó és még a szíve is dobogott. Ekkor már írt fel gyógyszert napi 3x1-et a 12.hétig és pihenés...hát nem könnyű..Bízom benne, hogy most már minden rendben lesz. Mondtam is pocaknak, hogy azért is megcsináljuk :) Jövő héten szerdán kell mennem kontrollra..

Minden jót mindenkinek! :)

2014. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Úgy tenném fel a kérdést, hogy...van e, vagy lenne e kedve ismerkedni...!
2014. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!