Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros mamik! Titeket befektet...

Cukros mamik! Titeket befektettek a terminus vége előtt csak a cukor miatt?

Figyelt kérdés
Itt fekszem a 39. Hét első napján és azt mondják szülésig maradok. Már egy tekercs wc papírt elsírtam... A kislányom és a férjem már most szörnyen hiányzik...
2014. dec. 3. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én dokim csak akkor fektet be, ha gond van. Mondjuk engem próbálhaiott volna befektetni indok nélkül, nem sikerült volna neki, főleg, hogy 39. héten hagytam abba a munkát. Persze ha baj van a cukorral vagy a babával, méhlepennyel, az más dolog. De indok nélkül befektetni csak arra jó, hogy az ágykihasználtság nagyobb legyen. Nalunk is van doki, aki mindenképp befekteti a cukros kismamát a 36. hét után. De olyan nincs, hogy arról iratnak alá.papírt, hogy nem távozol saját felelősségre. Nem börtön ez. De csinálnak egyébként valamit?
2014. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Eddig semmi, de ma jöttem. Bár szerintem nem is lesz semmi. Haza mehetek amúgycsak a papírjaimat nem adják ki...
2014. dec. 3. 18:45
 13/13 anonim ***** válasza:
A cukros mamák gyermekeinek nem azért mérik meg a vércukor szintjét, hogy cukros-e. hanem azért, mert ha a kismamának a terhesség alatt netán magasabb a cukra 1-1 étel után, akkor a mi tökéletes okos kis magzataink hasnyálmirigye korrigál, tehát a saját inzulinnal szabályozza a vércukrát. Ezt megszokhatja a szervezetük, és szülés után is termelhet több inzulint, tehát leeshet a vércukruk, nagyon alacsonyra. Az én babámmal ez meg is történt, szülés után 1 órával mérték, 2,5 volt neki. Cukros vizet kapott.
2014. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!