Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi lesz? Kijött az egész?

Most mi lesz? Kijött az egész?

Figyelt kérdés
7+4hetes kismama vagyok, egy hete használom az utrogestant barnázás miatt.ma fél 10-kor tettem fel, és negyed 11-re volt időpontom védőnőhöz, így csak fél órát tudtam utána feküdni. Leszaladtam a rendelőbe,és mire hazaértem a tisztaságim televolt ilyen kenőcsös cuccal. Most kifolyt az egész? Akkor most nem is fog használni? A következőt majd csak fél 6-kor kell felraknom.
2014. dec. 4. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes dolog, hogy egy része kifolyik.

"Csak fél órát" tudtál utána feküdni? Miért, mennyit szoktál? :D Most komolyan, ilyenkor az ember még folytatja az életét, nem tud egy utro miatt órákat heverészni, ráadásul nekem napi 3x2-t kellett használnom... egész nap feküdhettem volna. De erre semmi szükség nem volt :) Minden rendben! :)

2014. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom, hogy utána egy órát feküdni kell. Két babát már elvesztettem, őt nem akarom elveszíteni.
2014. dec. 4. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 3*2-t kellett használnom, és mellette én még dolgoztam. Szerinted reggel-délben tudtam feküdni mellette?
2014. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3x1-et használtam és dolgoztam mellette.Így csak az estivel feküdtem.A többit meg csak felraktam és dolgoztam tovàbb.Egy percet nem tudtam feküdni.
2014. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az csak a "borítója" ami kijött. Nekem azt mondta a doki, hogy ha már egy 20 percet nyugton tudok lenni utána, akár ülve is, az már jó, mert gyorsan kijön a cucc a golyóból, és gyorsan fel is szívódik a lényeg!
2014. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3*2-t szedtem, nekem is gyakran kifolyt, de ami kellett belőle, csak felszívódott. Amúgy ha bírod (nem vagy rosszul tőle), akkor beveheted szájon át is. Második terhességnél már én is szájon át vettem be inkább (dokim javaslatára).
2014. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
két fajta létezik, a hüvelytablettás és a sima, külön recept kell hozzá. nem lehet ugyanazt kétféleképpen bevinni a szervezetbe.
2014. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak, ugyanaz a gyógyszer, ugyanaz a recept. Kétszer jártam meg a múltkor az orvost meg gyógyszertárat, mert azt hittem, elírták a receptet.
2014. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én akkor rábízom mindenkire ki hogy veszi be, de nekem még a dobozára is más van írva, és az orvosom új receptet adott.
2014. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!