Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesek vagyunk, szabad...

29 hetesek vagyunk, szabad háton aludjak?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy nem ahánlott mert a gerincben elzáródik egy ér és így kevesebb tápanyagot és oxigént kap a baba. De hiába alszom el oldalt, mindíg háton ébredek, meg úgy is a legkényelmesebb.
2008. aug. 16. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy aludj,ah kényelmes.Az alvópózt max csak elalvásig határozod meg te magad,utána úgyis úgy fordulsz,ah kényelmes,és még tudatosan szabályozni sem tudod.
2008. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szakkönyvekben olvastam azt, hogy az oldalfekvésnél jobb a magzati vérkeringés. De ha háton kényelmes neked, nem hiszem, hogy abból baj lenne. A baba akkor kap kevesebb oxigént, ha te is, azt pedig szerintem mégis csak észrevennéd.
2008. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem se izgulj ezen, inkább aludj nagyokat, ahogy kényelmes és pihenj sokat! Én úgy tudom, amikor elzáródik az az ér, akkor a vérnyomásunk is leesik, és mi is kevésbé kapunk levegőt. ha ez így lenne nálad is, akkor nem esne jól a háton alvás. Attól is függ, hogyan fekszik a babád! úgyhogy ne izgulj, nem árthatsz vele a babódnak!
2008. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a 30. hétig szabad hanyatt feküdi.

Utána már húzódik is a has, és nem kap elég tápanyagot a pici.

2008. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 36. hétben járok, és már napok óta csak a hátamon tudok feküdni. Egyszerűen a babám nem hagy az oldalamon feküdni, ahogy az oldalamra fordulok heves rugdalózásba kezd, és csak akkor nyugszik meg, amikor a hátamra fekszem. :) Ha rossz neki valami úgy is jelez!

2008. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!