Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz, hogy a nagyon...

Agnes18 kérdése:

Tényleg igaz, hogy a nagyon alacsony nőkön hamarabb meglátszik a terhesség?

Figyelt kérdés
153 cm, és nem mondhatnám magam ducinak. mondjuk kisebb pocakom volt de egyébként vékony vagyok.(46 kg.)
2014. dec. 6. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez több tényező függvénye, a magasság csak az egyik. Pl. csípő szélessége, hasfal erőssége, méh elhelyezkedése, további belső szervek elhelyezkedése, puffadási hajlam... Én jóindulattal, cipőben vagyok 160 centi, első terhességem, ikrek ráadásul és 18. hetesen kisebb a hasam, mint sok egybabásnak ennyi idősen.
2014. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 160 centi vagyok és holnap leszek 4 hónapos terhes. nem szoktam "zabálni", főleg nem zsírosat stb és már látszik... nem egyértelmű hogy most csak pocak vagy baba is van de aki tud róla az tudja,hogy nem csak úgy meghíztam. sok dologtól függ tényleg,ahogy az első is írta
2014. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
alkatfüggő, logikailag igen, mivel a te babád ugyanakkora mint másé, aránya mégis más a te pocidnak a testedhez képest, mint egy ugyanakkora poci egy ketszer akkora nonek. én amúgy 158 cm-55 kg vagyok, 13 hetesen már kiszúrták a pocakon (és rá is mertek kérdezni tehát rendesen gömbölyödött)
2014. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább alkat kérdése. Én 170 cm vagyok, és 58 kg voltam, de már a 12. héten látszott, hogy terhes vagyok.
2014. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én rá tudok csak cáfolni erre! 150 centivel, 40 kilóval lettem terhes, átlagos volt a súlygyarapodásom, és 18-20. hét körül kezdett el látszódni a pocakom. Aki egyidős terhes volt velem, (normál testalkatúak) azoknak végig nagyobb hasa volt, mint nekem. A kiírás után 1 nappal, 3,3 kilóval született a fiam. Boldog babavárást! :)
2014. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!