Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik, hogy a 13. heten mar...

Letezik, hogy a 13. heten mar erzem, hogy rugdos?

Figyelt kérdés

a 14.heten vagyok,es jo egy hete,szoval meg nem töltöttem be a 13.hetet sem,erzem,hogy rugdos.elöször nem akartam felvenni,gondoltam meg korai,biztos csak bekepzeltem,de most mar egynap többször is erzem,mindig ugyanott a hasam bal oldalan.Ez mar a masodik terhessegem,szoval azert emlekszem milyen volt mikor rugott,es ez rendes rugdosas.

olvasgattam,es mindenkinel majd egy honappal kesobb jött meg többedik terhessegnel is.Biztos aktiv a nöcike bent,mert mar az uh-on is mondjak,h eleg mozgekony,volt vizsgalat,amit alig tudtak megcsinalni


2014. dec. 6. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha mindig ugyanott érzed akkor eléggé esélyes a baba :)
2014. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Én 13 hetesen éreztem először a második gyerkőcöt. kezdetben mindig ugyanott. 16 hetesen már kívülről is érezhető volt, a férjem is érezte a hasamra tett kezével.

Az első babámat ellenben tényleg csak a 19-20 héten éreztem először, addig néma csend volt.

2014. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Én első babát 16. hetesen,másodikat 14. hetesen,harmadikat 10. hetesen éreztem. Harmadjára olyan hihetetlen volt h ilyen hamar érzem,de tuti a baba volt,mert mindig ugyanazon a helyen éreztem a kis kaparászást és az erősödött fel erősebb mozgásokká ugyanazon a helyen.
2014. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

a 10-es hozzaszolo nem is ertem mit ir???!!!!!

Több üzenetet is kaptam,es az itteniek is megerösitenek,h ez a kisbabo,aki kesöbb erzi,annak biztos hihetetlen,es lehet kicsit irigy is.

de azert ennyi idös fejjel,masodik terhesseggel csak tudjam mar,h belmozgas-e.

Nem azt irtam,h akkorat rug,h kiesik az oldalam,nem is lehet latni,mint mondjuk a 30.het felett,de egy pici rugdosast lehet erezni,mindig ugyanott,es ez nem is mozgas,de vegülis lenyegtelen,mindenkinek jo babazast

2014. dec. 8. 14:06
 15/15 anonim ***** válasza:
hát ennyi idősen két babánál akkor tudni kéne,nem pedig itt írni és leszólni a másikat ha hozzád mer szólni... senki nem irigy nekem is mozog. csak olyan hihetetlen,hogy ilyen kicsi és már éreznéd.
2014. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!