Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délután kb 2 órán keresztül...

Délután kb 2 órán keresztül görcsölt a hasam alja, olyan menszi szerűen, de nem erősen. Aztán elmúlt, de most meg néha belenyilal a hasamba. Ugy nincs baj? Nagyon megijedtem.24 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot? Ha nem, akkor kezdd el, mégpedig nagy dózisban (Magne B6 napi 3x2). Az ilyen jóslófájások ugyanis éppúgy tágíthatják a méhnyakat, méhszájat, mint majd az igaziak, pedig neked most még zárt méhszájra van szükséged, hogy kihordd a terhességet. Aggodalomra azonban semmi okod.


29h km

2010. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jóslófájás??ez már az volt?ilyen korán?amúgy szedek magnéziumot.béres magne b6-ot,az 250 mg-os,abbol egyet szedek.lehet kettőt kéne...?legutóbb mikor vizsgált a doki akkor még 3000 volt a méhszájam.ez volt 2 hete.
2010. jan. 31. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is csak erre tudok gondolni. Nekem is 24 hetesen volt először, és amikor mondtam a dokimnak, akkor így reagált. Elmondta, mi a jóslófájás, mik a veszélyei, és hogy ezért kell magnéziumot szednem nagy adagban. Azóta nem is fordult elő.


29h km

2010. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az nem valami jó h ennyi idősen már jóslók vannak,nagyon nem szeretnék idő előtt szülni.főleg ennyivel előtte.lehet h akkor kettőt fogok szedni a magnéziumból.köszönöm a válaszodat.
2010. jan. 31. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én holnap töltöm a 25.hetet,nekem reggel görcsölt be,igaz nem ilyen sokáig tartott,viszont,egész nap nyilalgatot.Most hogy olvaslak arra gondoltam,lehet ez pl,hogy ami korunkban ez egy tünet?Mármint most pl megint megindul a növés vagy ilyesmi.Jóslófájásnak tényleg nagyon korai lenne szerintem,bár nem tudom ez az első babám.
2010. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez az h nekem is első baba,nem tudom h mikor mit érzek,milyen fájást,és ettől nagyon meg vagyok ijedve.nagyon remélem h nem jósló.amúgy nekem az elmúlt 1-2 hétben nőtt látványosan a pocim,lehet amiatt.vagy nem tudom.jó lenne valamivel megnyugtatni magam.
2010. jan. 31. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!