Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs reggeli rosszullétem....

Nincs reggeli rosszullétem. Nagyon ritkán van csak tunetem. De szinte mintha nem is lennek terhes. Ez mit jelent? Baj?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok
2014. dec. 8. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok, nekem szinte csak első két hétben volt, hogy olyan fura volt a gyomrom, de nem mondanám , hogy hányingerem volt. Nem is gondoltam , hogy terhes vagyok. Mivel elvileg nem is lehettem volna , de egy gond ütött csináltam egy tesztet.+ lett. :) Azóta sincs semmi tünetem. De már nő a pocim. :) 14.héten vagyok és a Babó makk egészséges! :) Boldog Babavárást!

2014. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pusztán mázlista vagy :)
2014. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én kb ekörül kezdtem rosszul lenni de nem reggel hanem délután, több mint két hónapig csak aludni jártam haza hétköznap annyira rosszul voltam. Szóval nyugi, változhat még a helyzet, egyébként meg örülj neki.
2014. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök. .Most megnyugodtam :)

Mivel elso babam..nagyon felek..!

2014. dec. 8. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem tünetmentes volt. Amíg nem álltak neki rugdosni belülről, nem is igazán fogtam fel, hogy valaki van odabent. :)
2014. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem sincs semmi tünetem, 7 hetes vagyok. Olyan szinten semmi, hogy simán el szoktam felejteni néha, pl. takarítás közben, mikor teljesen elterelődik a figyelmem és tök sokat pakolok, hajlongok, legutóbb is a férjem szólt rám, hogy hahó, ésszel ám! Én meg úúú bakker tényleg! Pedig tervezett baba, nagyon örülünk neki, de azért nem áll meg az élet. :) Szóval nem tudom, vagy mázlisták vagyunk, kedves Kérdező, vagy később durvulnak majd a tünetek, mert ilyet is hallottam már.
2014. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!