Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező orvost fogadni...

Kötelező orvost fogadni szüléshez?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom,nem is szeretnék,azt a pénzt inkább a picire költöm.Szolnok,Hetényi Kórház.
2014. dec. 9. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem kötelező. Te tudod.
2014. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mindenképp el kell, hogy lássanak.
2014. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ugyeletesnel szulsz majd, ennyi
2014. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem..igaz azt a kórházat nem ismerem,de három hétig voltam szülés előtt kórházban sok mindent láttam...ugyanúgy láttak el mindenkit és volt olyan is,hogy jobb is volt valakinek akinek nem volt orvosa..!

Régen úgy volt,hogy ha van orvosa várja meg amíg beér..gondolhatod..jobban járt akinek nem volt!

2014. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: szüléssel várni nemigen lehet. A beavatkozásokkal, gyógyszerekkel és kontárkodásokkal lehet várni, és ha nem volt orvos, aki elvégezze, akkor szerintem jobban is járt, akinek nem volt ott. A vészhelyzetet az ügyeletes is megoldotta volna, ha sürgős, fogadott doki helyett is, de ezek szerint nem volt rá szükség valójában.


Kérdező: nem, nem kötelező orvost fogadni. Ellátnak akkor is, ha nincs dokid.

2014. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!