Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok kb 2 hónapos...

Bevállalnátok kb 2 hónapos terhesen, februarban, egy repülő és vonat utat?

Figyelt kérdés
Most kezdtünk el próbálkozni a babával és pont most tudtam meg, hogy februárban Görögországba kéne utaznom munkaügyben. Előbb lenne egy vonat út Bécsig, onnan repülővel Athénba és onnan megint vonattal egy másik városba. Szerintetek? Még nem voltam terhes, nem tudom mennyire bírnám vayg mennyire ártana egy ilyen út, ha esetleg sikerülne addig a baba.
2014. dec. 10. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
persze. terhes vagy nem beteg :)
2014. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igen, ennyi idősen még ausztráliába is elmehetsz repülővel.
2014. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
2 dolog akadályozhat, ha addigra kismama leszel. Ha veszélyeztetett lennél és fekvésre parancsol a doki, mert pl.hematóma alakul ki vagy ha nagyon hányós, hányingeres leszel. Ha egyik sem áll fenn, akkor szerintem bevállalható.
2014. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg boltba is megterhelő elmennem kocsival is, mert egyfolytában hányingerem van és iszonyatosan fel vagyok puffadva, alig tudok ülni. Még állva is jobb.

7 hkm

2014. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt. Ha leszel olyan állapotban, hogy nem kell táppénzre menned (veszélyeztetett terhesség vagy vészes hányás miatt), akkor Görögországba is el fogsz tudni menni.
2014. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor fogod tudni eldönteni, ha tényleg terhes leszel addig, előre nem tudhatod, hogyan fog reagálni a szervezeted.
2014. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy még az ünnepek előtt meg kéne vennem a repülőjegyet. Még nem is vagyok terhes, lehet nem is leszek addig, így nem mondthatom a főnökömnek, hogy nem megyek, mert lehet terhes leszek. De ha meg terhes leszek és rosszul vagyok, akkor mi lesz a repülőjeggyel?
2014. dec. 10. 13:15
 8/19 anonim ***** válasza:
Megpróbálod eladni, vagy legrosszabb esetben elbukod az árát. Egy kisbaba megér egy repülőjegyet.:)
2014. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem lesz az olyan olcsó, oda nem nagyon mennek ilyen low costos járatok. És nem szivesen buknék egy csomó pénzt, egy munkahelyi út miatt, amire nem is tudtam elmenni. Normálisan a külföldi cég fizetné, de ha nem megfyek el, akkor nem fogják kifizetni a jegyet.
2014. dec. 10. 13:23
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk ne is próbálkozzatok addig... Kibírjátok még ezt a 2 hónapot.
2014. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!