Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érezni a terhesség első...

Mit érezni a terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés
Nagyon megnyugtató más kismama érzéseiről,örömeiről olvasni!Légyszi meséljetek,minél többen!
2007. okt. 27. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

én hihetetlenül boldog voltam, alig hittem el. de ugyanakkor némi szorongás is volt bennem, egy babára vigyázni, felnevelni, önfeledten sazeretni stb.. ez olyan érzés, amit csak akkor tapasztal meg az ember, ha babát vár. nagy felelősség nehezik rád abban a percben, de mikor meglátod az első ultrahangon, én sírtam pedig még igen csepp volt.


próbáld ki, fantasztikus


25 hetes kismama

2007. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én csöppségem 11 hetes.Nem tervezett gyermek...sőőőt..az első kérdés az volt, hogy életben marad-e.Aztán mikor úgydöntöttünk, hogy éljen,ha ennyire szeretne,akkor mérhetetlenül boldog voltam.

Ennek 4hete.Most éppen úgy érzem magam,mint akinek belehánytak a gyomrába és egy fejszét vágtak a fejébe.Állítólag a 12hét vége felé elmúlik:)Remélem...


11hetes kismama

2007. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi eldöntöttük, hogy nem védekezünk többet és már itt is volt a pocakomban. Szárnyaltunk a férjemmel együtt és azóta is nagyon várjuk. Semmi panaszom nem volt a fáradékonyságon és a nagy értvágyon kívül az első 3 hónapban. Most már van egy-két apróság, de megéri. Imádom mikor érezhetem a kis mocorgásait. Üdv, egy 25 hetes kismama
2007. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!