Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én utálom ezt a sok...

Csak én utálom ezt a sok mászkálást?

Figyelt kérdés

Orvostól-orvosig,vérvétel,belgyógyászat,védőnő, stb,stb.

Hú,pedig még az elején vagyok,de már utálom az egészet.Jobb lenne ha már a karjaimban foghatnám a picit.Minek ez a tortúra?


2014. dec. 10. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a tortúra, hogy egészséges nőként egészséges gyereket tarthass majd a kezedben.
2014. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert Magyarországon mindent túlbonyolítanak.
2014. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Hát azért, hogy ellenőrizzék, minden rendben van-e a babával és veled, illetve ha valami nem stimmel, kiderüljön időben. Nem poénból csinálják ezt a sok vizsgálatot, hidd el.

Amúgy engem nem zavar, én is nyugodtabb vagyok, ha gyakran néznek, meg legalább történik valami, megy az idő :)

8+3 hetes

2014. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már most utálod (az elején), mi lesz a vége felé? :) Amikor már hetente kell mindenhova járni... vagy ne adj isten valami okból kifolyólag muszáj minden nap ellenőrzésre járnod (mint nekem, 34 hetesen). A baba egészsége az első, mindig ez jusson eszedbe, ha menned kell valahová ;)
2014. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért,hogy mindent ellenőrizzenek,egészséges legyél te is meg a baba is. Ja,és mert Mo-n minden össze vissza van,nem egy helyen :P

38hkm

2014. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem buta vagyok,csak itt minden túl van bonyolítva!Egyik helyen doki,5 km-rel arrébb uh,20 km-re vérvétel!A sok várakozásról és a bunkó orvosokról és nővérekről nem is beszélve!Nem hiszem hogy ezt vigyorogva csinálja végig minden kismama!
2014. dec. 10. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én csak annyit tudok erre válaszolni,hogy ha most unod akkor mi lesz majd később:) A baba egészsége és a te egészséged érdekében kell menni!

Egyébként ez most hülyén fog hangzani,de én "szeretek menni" na nem azért mert orvos és kórház függő vagyok ám:) hanem azért, hogy tudjam minden rendben van e. Akár a vérvételről volt szó,akár az UH-ok.. Tehát nekem fontos,hogy én is és a baba is jól legyünk. Figyeljenek ránk. Fogd fel te is így.

Ne nyűgként.. Persze velem is volt,hogy épp egy adott napon marhára nem volt kedvem menni,de ettől független,jó volt hallani minden alkalommal,hogy igen kismama, a magzattal minden okés,az ön értékei is tökéletesek:)

Remélem ezek után is így marad!

39+3 hkm

2014. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hozzá teszem nekünk 40 km-re kell mennünk. Amikor még magánba jártam, 35.hétig akkor meg 50!

Most meg minden héten tesszük meg azt a 40 km-t.

Mivel a 7végén töltöm a 40.hetet már naponta tesszük ezt meg!

2014. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:) És ha az alaphoz összeszedsz még egy jópofa kis terhességi cukrot is, esetleg inzulinnal megspékelve, akkor járhatsz a diabetológiára is kéthetente... Így a vége felé már engem is kezd fárasztani, annak ellenére, hogy "szeretek" menni, mert így legalább mindig megnyugtatnak, hogy jól tartom a diétát, és nem ártok a picinek. Mondjuk tényleg nem lenne baj, ha nem a hét minden napjára találnának ki valamit. Van, hogy kétfélét is. Az egyikre menj reggel 7-re a másikra meg délben...
2014. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem soknak. Havonta egyszer mentem a magandokimhoz, vedonohoz ötször mentem a terhesség alatt. Emellett egyszer mentem házidokihoz, fogorvoshoz (hozzá amúgy is mentem volna). Emellett volt négy vérvétel és négy uh. Nah meg a terhességi cukor miatti vervetelek. Mondjuk nekem szerencsém volt, mert minden itt a városunkban van. De éppen azért dolgoztam, hogy ne legyen időm ezen agyalni, eddig össze se számoltam, hogy mennyit kellett mennem. A várakozást mindig kihasznaltam, vagy dolgoztam közben vagy olvastam, nem idegeskedtem azon se. Mondjuk a végén a heti két nst már durva volt, de ott meg élveztem, hogy mocorog és változik a szivhang.
2014. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!