Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utálom magam, kérlek ne...

Utálom magam, kérlek ne ítéljetek el de napi 4 szál cigit elszívok! Mit tegyek? Nem tudom letenni

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 17:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben terhes vagy és úgy szívsz cigit, akkor szokj le róla. Nem olyan nagyon nehéz ám napi 4 szál cigiről leszokni a gyereked egészsége érdekében.
2012. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Én terhesség előtt napi 1-1,5 dobozzal szívtam el, de mikor megtudtam h terhes vagyok letettem. Féltem h nem fog menni, mert sokat szívtam, de egyszerűen nem vettem cigit és ennyi. Az első 2 hét nagyon nehéz, de utána könnyebb lesz!

Hány hetes terhes vagy?


14 hkm

2012. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj!Az elején nem szívtam,most meg igen.19 hetes vagyok!
2012. márc. 5. 17:19
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy láncdohányos ismerősöm is le tudta tenni. Ha valami baja lesz a babának soha nem tudsz megszabadulni a gondolattól, hogy nincs e véletlen köze a cigihez. Ne kockáztass!
2012. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igazad van és minden erőmmel azon leszek hogy sikerüljön!
2012. márc. 5. 17:23
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Légy erős, a bébiért! Vagy ha már nagyon nem megy, legalább szedj vitaminokat,ami picit kompenzálni tudja a bevitt mérget.
2012. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok, sajnos a vitaminok nem tudják kompenzálni a cigit:S

A dohányzás öregíti a méhlepényt. Ha korán öregszik a méhlepény, a baba súlya nem tud megfelelően növekedni, a meg már előregedett méhlepénynél nemhogy nem növekszik, hanem csökken.

Ennyit szerintem megér a kisbabád élete, nem?

2012. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint,és rengeteg gyümölcsöt is eszem.de így sem állapot
2012. márc. 5. 17:26
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Én nagy bagós voltam, amint terhes lettem azonnal letettem, pedig piszkosul kívántam, de elmentem a boltba, vettem egy csomó nyalókát, és minden alkalommal nyalókáztam amikor kívántam, aztán rájöttem ez így nem jó, mert elhízok:) vettem sok répát és felszeleteltem, csináltam mártogatóst és azt ropogtattam cigi helyett..piszok nehéz volt, sőt a kávét is el hagytam inkább mert az a cigivel együtt járt volna..férjem támogatott, ő is azonnal eldobta a cigit, ez sokat jelentett.azóta érzem az illatokat, jó illatú minden:)) jobb az ízérzékem és végre útálom a cigiszagot:))nem volt könnyű de kiért tenné meg az ember ha nem a gyermekéért????39hkm
2012. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Én napi 2 dobozzal szivtam el, mikor pozi lett a teszt, azonnal letettem! Hiányzott, de arra gondoltam, a gyerekem fuldoklik a füstben! Ez talán neked is segit! Igy, ha cigizel, nagyobb a kora szülés veszélye, kisebb sullyal születhet, és a lepénynek se a legjobb a cigi! Ha nagyon nem birod, vegyél nikotinmentes patronnal elektromos cigit, én is vettem, kb 3 ezer ft vaterán, és szivd azt! Mert lehet ugy vagy mint én, nem a cigi hiányzik, hanem a mozdulat! És idővel azt is leteszed, hidd el! Sok sikert.
2012. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!