Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség, nem...

Terhességi cukorbetegség, nem baj ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a diétát, lehet hogy hülye kérdés, de lehet, hogyha éhes vagyok leesik a vércukrom annak ellenére, hogy 3óránként eszem? csak hozzá vagyok szokva a több szénhidráthoz, így gyorsabban megéhezem, hiába eszem gyakrabban keveset. Lehet a 3óra alatt is enni egy gyümölcsöt ha éhes vagyok vagy mindig várjam ki a 2,5-3 órát?
2014. dec. 11. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:

cukrod nem fog leesni azért mert korog a gyomrod :D és nem 2,5 órát kell várni, hanem 3-at, mert akkor lesz újra éhgyomori értéked. vegyél egy mérőt, sokat segít, maga a mennyiség beállításában is.

és persze vannak olyan ételek amikben nincs szénhidrát, nyilván abból ehetsz többet is, hogy jól lakj. mondjuk tökfőzeléket sült oldalassal rengeteget ehetsz. de pont a gyümölcs az amiből nagyon keveset tudsz, mert tele van cukorral és rendes étkezésként is kevéske az amit lehet, köztesnek meg úgy megdobja, hogy nagyon nem kéne...

2014. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! na ehhez kell hozzászoknom, hogy nem a gyümölcs ami diétás hanem a sült oldalas :)
2014. dec. 11. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
:DDD
2014. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz!!! :) a gyümölcsbe nagyon sok cukor van, mikor terhes lettem sok gyümölcsöt ettem, aztán én is cukros lettem és bizony alig ehettem. Egyél inkább zöldséget, teljes kiőrlésű dolgokat, az jobb mint a fehér kenyér, bár a szénhidrát ugyanannyi nagyjából benne, de a felszívódása lassabb és a cukrot sem dobja meg hírtelen.

Nem kell éhezned, csak másabb kajákat egyél, mondom több zöldség, natúr joghurtba különféle magos műzlik.

2014. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hétig kellett diátáznom terhesen.

Én komolyan azt hittem, éhen fogok halni :D

2014. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elején úgy érzed, hogy éhen halsz. Aztán majd hozzászokik a szervezeted és nem leszel éhes.
2014. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és tényleg számolgatni kell hogy hány gramm szénhidrát?
2014. dec. 11. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg számolgatni kell. Hogy diétázol akkor? :D
2014. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony, hetekig egy mérleg társaságában ettem, míg bele nem jöttem. Idővel hozzászokik a szervezeted, én is éhesnek éreztem magam mindig eleinte. Én sok húst ettem.
2014. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!