Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha november 27 én voltam 7+1...

Ha november 27 én voltam 7+1 hetes akkor most mennyi vagyok?

Figyelt kérdés
Én úgy számolom,hogy 9 hetes vagyok akor most. Nem értem az a baj, hogyan kell ki számolni? Heteket aszerint?
2014. dec. 11. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jol számolom ma 9 hét 1 nap
2014. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok...

tehát ha jol látom akkor a szerdai napok a hét fordulók tehát a jövő szerdán 10 hetes leszel, a + 1,2,3 stb ezek a napok, remélem igy érthető :)

2014. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ne haragudj, nem számolok neked vissza, de ezen az oldalon egyszerűen követheted, hol tartasz. Ha tudod az utolsó menstruáció időpontját, már "mindent" tudsz.

2014. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Első baba és tényleg tudatlan vagyok még az ilyen dolgokba. Ak a 12 uh ra hogy menjek? Mivel szilveszter lesz, ünnep. Akor menjek 29 én? De,ak meg nem leszek 12 hetes.
2014. dec. 11. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:

A 12 hetes UH-ra a 11. és a 13. hét között lehet menni, tehát van egy 2hetes intervallum, amikor lehet. Tuti infó, én 8+4 hetes vagyok, szintén első baba, most mondták hétfőn a kórházban, mikor időpontot kértem rá.

Szerintem hívd fel őket, mondd meg, hány hetes vagy, és hogy a 12 hetesre szeretnél időpontot kérni, biztos, hogy segítenek kitalálni, mikor mehetsz. Nekem a szonográfus mondta is, hogy egy hónap múlvára kérjek kb, de amikor az irodában mondtam, hogy 12 hetes ultrahangra kérnék időpontot, még az adminisztrátor is utánaszámolt, hogy biztos jó legyen úgy. Ne aggódj, ha bizonytalan vagy, kérdezz, segítenek!

2014. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó mensid első napjától kell számolni a heteket.

Én a 12 hetes vizsgálaton a 14. héten volt, úgyhogy teljesen mindegy. :)

Egyébként a dokid nem mondta mikor kell legközelebb menned? Elvileg vele kell ezt megbeszélned.

2014. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mondta,hogy a 12 héten menjek. De az december 31
2014. dec. 11. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Január 5-6-7-én is mehetsz még, ha jól számolok, 7-én töltöd a 13. hetet.
2014. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!