Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécs Hepinet kombinált teszt,...

Pécs Hepinet kombinált teszt, volt már valaki?

Figyelt kérdés
12. heti kötelező vizsgálatra megyek a klinikára, de eléggé futószalag jellegű, arra gondoltam bejelentkezném pécsi hepinet 4D és kombinált tesztre egybe, ott érdemes?
2014. dec. 12. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly ősszel voltam nálunk 20 hetes genetikai ultrahangon plusz babamozin. Kedvesek voltak, a teljes felvételt megkaptuk CD -n plusz 2 képet. Én meg voltam velük elégedve.
2014. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a vérvételre gondolsz, azt nem csinálnak itt :/ Mi idén nyáron voltunk. Viszont érdemes elmenni genetikaira, mert szépen alaposan megnéznek mindent, adnak róla leletet is + CD-re képeket, DVD felvételt az egész uh-ról + 1 nyomtatott fotót, és a hely is nagyon hangulatos (halk zene, gyertyák stb) + nagyon kedvesek :)
2014. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen vérvételre gondoltam..
2014. dec. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!