Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat mozgás számolása?

Magzat mozgás számolása?

Figyelt kérdés
A védőnőm ide adta a papírt,de azt mondta hogy mozgás "csoportot" kell számolni.Vagyis:mozog-mozog-mozog=1 mozgás ,majd pihen és ismét mozog-mozog-mozog=2.mozgás ......igy tovább.De hát igy meglesz a 10 magzat mozgás egyáltalán??
2014. dec. 13. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Attol függ hany hetes vagy es mennyire érzed. Mondjuk nem ertem mert en nem kaptam semmilyen papírt, plusz a dokim se kérte, hogy szamoljam csak azt, hogy figyelgessem.

38hkm

2014. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most vagyok 30 hetes ,de a 32.héttől kell számolni és írni.Egy táblázat amelybe minden nap reggel 9től-este 10-ig van rublika és ha megvan a 10 akkor ott kell besatírozni.
2014. dec. 13. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
én is kaptam annak idején, de nem is foglalkoztam vele, senki nem nézte soha, ki se volt töltve. lényeg hogy mozogjon, nem értem miért kellene számolni hányszor mozog egy nap...csak feleslegesen idegesítik vele a kismamákat. szerintem.
2014. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen táblázatot, a nődokim meg legyintett, és mondta, hogy persze figyeljen mozogjon, ha 5-nél kevesebbet mozog, akkor hívjam fel, de nem kell ezt mindennap rublikázni.
2014. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!