Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ameddig mocorog, nagyon aktív...

Ameddig mocorog, nagyon aktív a baba nincs itt az idő?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 40. hetet nagyon szeretném már ha történne valami,de semmi...A pici aktív,sőt 2 este is ugy mocorgott hogy fél óráig remegett a hasam,utanna meg helyezkedik egyik oldalról a másikra.Keményedett a hasam is eleg sokáig,de semmi...Azt hallottam ameddig nem nyugszik le nem lesz semmi,igaz ez?öszinte leszek,már eléggé ki vagyok...
2014. dec. 15. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vajúdás közben is állandóan mozgott a lányom, kétpercenként pakolgattam az NST-t miatta.
2014. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtat,remélem mostmár itt lesz a napokban.Dokim 24ig adott "időt" megszülni,utánna indítják ha nincs semmi.Nagyon nem szeretnék az ünnepekre bent maradni a kórházban.Reménykedek hogy meglesz még ezen a héten!
2014. dec. 15. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én veled együtt reménykedek:) Nekem az elmúlt 2 napban visszavett a tempóból. Alig-alig jelentkezik be. Remélem ez már valamiféle jel:) Ha nem indul meg akkor 18-án befekszem és onnan számolva várnak 4-5 napot ha nincs semmi.

Én sem szeretnék bent lenni:( Remélem a héten kibújik:)

40+1 hkm

2014. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó,te vagy az aki ugy érezte mint én h vagy 38 vagy 39 hétre meglesz a pici (egy másik kérdésnél) ? :)

Kikészít a várakozás,karácsonyra már itthon szeretnék lenni a pici lányommal.Meg még az is idegesít,hogy utoljára a 37 héten látott dokim,azóta nem.24én kell jelentkezni ha nincs addig semmi.Külföldön élek,és itt a vége felé nincs minden hetes ellenőrzés :(

2014. dec. 15. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen én vagyok az:) Nekem is csajszika lesz:) Nem semmi,hogy 37.hét óta nem néztek rátok. Itthon eddig hetente néztek minket. a 7en csütörtökön kell lejelentkeznem a szülőszobán.. Nagyon nagyon szorítok neked,hogy meglegyen az ünnepekre.:)
2014. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,mindenki azt hiszi h itt külföldön minden jobb,hát nagyon nem!Tesóm is meglepődött mikor mondtam neki még "annó" a 37 héten h ez volt az utolsó tali a dokimmal.Ő 2 gyereket hordott ki és ő is ment minden héten a végefelé...na de mostmár mingyárt vége az egéssznek,alig várom!!!

Viszont kívánom hogy nemsokára karjaidban tarthasd a picikédet,és minden jót!

2014. dec. 15. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem utolsó nap szinte nem is mozgott szépen beállt arra hogy kibújik onnantól alig mozgott. De ha mozgott is akkor is alig éreztem.
2014. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!